RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaka Temizlemek

Rüyada kaka temizlemek, kişinin mal kaybetmesine, elindeki parayı harcamasına veya iş hayatında beklediği sonucu almamasına yorumlanır. Rüyada görülen kaka genellikle paradır. Bu nedenle onu temizlediğini görmek para kaybetmek anlamına gelir. Bazen de bu rüya istediğiniz makama ulaşamayacağınıza işaret eder.

Rüyada Kaka Görmek

Rüyada görülen kaka genellikle dünyevi kazançlardır. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse, dünyevi zevkleri tadar ve maddi olarak oldukça güzel bir gelir elde eder. Böyle bir rüya bazen de özel hayatınızda yaşayacağınız güzel havadislere, işinizde ortak çalışmalar yapmaya ve kazanç elde etmeye işarettir.

Rüyada Kakasını Silmek

Rüyasında kaka silen, beceremeyeceği işlere girdiği için başarısız olur. Bu rüya kendi yetenekleriniz doğrultusunda iş yapmadığınızın ve yanlış meslek seçtiğinizin göstergesidir. Bazen de kaka silmek para harcamaya, kişinin kötü halini terk etmesine, doğru yolu bulmaya da işaret eder.

Rüyada Hayvan Kakası Görmek

Rüyada hayvan kakası gören veya bunu eline alan kişi, mal ve şöhret kazanır. Bu rüya yapacağınız çalışmalardan elde edeceğiniz kara, hiç ummadığınız bir yerden elinize geçecek paraya, sıkıntılardan kurtulmaya, dünyevi zevkleri tatmaya, dünya hırsına bazen de maddi olanakların artmasına işaret eder.

Rüyada Kakasını Yapmak

Rüyada kakasını yapan kendisini üzen ve sıkıntıya sokan düşüncelerden ve endişelerden kurtularak rahata erer. Bu rüya sıkıntı çekenler için ferahlamaya, maddi zorluklardan kurtulmaya, dünyevi başarılara, her anlamda huzur ve mutluluk bulmaya işaret eder.

Rüyada Elbiseye Kaka Bulaştırmak

Rüyasında elbisesine kaka bulaştıran kimsenin eline haram bir mal geçer. Bu rüya haksız kazanca, kişinin haram yemesine, gayri meşru çalışmalara, faydasız işlerle uğraşmaya işarettir. Bazen de bu rüya kötülük yapma, insanları haksızlığa uğratma, kendisine zarar veren insanlarla düşüp kalkma ve onların doğrultusunda yaşama anlamlarına gelmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!