RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaka Yaptığını Görmek

Rüyada kaka yaptığını görmek, bir utanç durumunu ve bundan olumsuz şekilde etkileneceğinizi göstermektedir. Hem kendi adınıza hem de sevdiğiniz bir kişi adına yaşayacak olduğunuz bu olası durumlar, siz de uzun süreli etkiler bırakacaktır. Rüya ile ilgili olarak yapılan yorumlardan birisi de gayrı meşru ilişkilerdir. Bazı kişilerle olan ilişkinizde meşru olmayan durumlara işaret edilmektedir. Örnek vermek gerekirse, bir kişinin hayatında çeşitli gayrı meşru faaliyetler mevcuttur ve siz bu kişi ile arkadaşlık etmektesinizdir. Bu rüya, yanlış yolda olduğunuzu ve yanlış kararlar verdiğinizi işaret etmektedir. Sonunun hayırlı olmayacağı konuları da işaret eden bu rüya, kötü bir dönemi de haber vermektedir.

Rüyada Tuvalete Kaka Yaptığını Görmek

Yaşanacak sorun ve sıkıntılar sizin tarafınızdan kaynaklanmıyor dahi olsa, sizi oldukça olumsuz etkileyeceğine yorulur. Çok sevdiğiniz ve kıymet verdiğiniz kişiler, bazı yanlışlar yapmaktadır. Bu durum sizi yakından ilgilendirmekte ve kötü bir intiba bırakmaktadır. Dolaylı olarak olumsuz etkiyi almanız ve hayatınıza yansıması kaçınılmaz olmaktadır.

Rüyada Altına Kaka Yaptığını Görmek

Gizli saklı işleri gösterir. Ailenizden ya da yakın çevrenizden gizli olarak gerçekleşen olaylar, çeşitli sorunları ortaya çıkaracak ve sizi rahatsız edecektir. Mümkün olduğunca şeffaf olmakta fayda var.

Rüyada Başkasının Kaka Yaptığını Görmek

Bu kişinin tanıdık olması, sizi suçlayacağını ve iftira atacağını göstermektedir. Bu durum, sizin lehinize sonuçlansa da uzun bir süre etkisi devam edecektir. Tanımadığınız kişi ise kötü bir dönem işaretidir.

Rüyada Kaka Yaptığını Görmek ve Temizlemek

Yasal olmayan ve ya da yakın çevrenizde destek bulmayan konulardan uzaklaşacağınıza ve eski durumunuza döneceğinize işarettir. Bu durumla ilgili olarak kötü arkadaş seçimi örnek olarak verilebilir. Kısa süre sonra bu durumdan kurtulacak ve sorunları ortadan kaldıracaksınız.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kaka Yaptığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. selin (15 Ocak 2015 saat: 09:09)

    Ruyamda cok sikistigim icin ortalik yere kaka yaptigimi gordum(3 farkli yere) ve bunu gercek hayatta tanimadigim ama ruyada benim icin ust duzey bir adam ve onun misafirleri goruyor ve temizlememi soyluyor ben de temizliyorum ve cope atmiyorum sakliyorum ve bir laboratuvar arastirmasinda kullanacagimi soyluyorum o kisinin misafirleri bu yalana inaniyor hatta taktir ediyor ama okisi yalan soyledigimi anliyor. Misafirlerden biri ise gercek testin tadarak anlasilacagini soyluyor ve diskidan bir parca agzina atiyor. Ben cok utaniyorum. Bu ruyanin anlami ne olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,