RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaktüs Görmek

Rüyada kaktüs görmek, rüya sahibinin farkına varacağı bir entrika anlamına gelir. Bu rüya, kişiyi uzun zamandır huzursuz eden ve şüpheye düşüren bir olayı yavaş yavaş anlamaya ve çözmeye başlamasına delalet eder. Bazen de arkadan iş çevrilmesi şeklinde tabir edilir. Rüyada kaktüs görmenin bir diğer yorumu da rüya sahibinin toplum içine girmeyi tercih etmeden yani kendini insan kalabalığından ve toplumdan soyutlayarak yaşamayı tercih etmesi şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kaktüs Dikeni Görmek

Rüya sahibinin kendi içine çekildiği, kendi dünyası ile baş başa kaldığı bir mekâna işaret eder. Örneğin, rüya sahibinin evdeki odası şeklinde örnek verilebilir. Kişi, mabedi olarak gördüğü bu yere izni olmadan girilmesine çok kızıyor hatta mümkünse girmek için teklif bile yapılmasını istemiyor demektir.

Rüyada Kaktüs Ağacı Görmek

Rüya sahibinin insani ve samimi duyguları ile yaklaştığı, kendilerine zerre kadar kötü duygu ya da düşünce beslemediği kişilerin hiç de öyle masum ve saf olmadıklarına işaret eder. Bu kişiler, rüya sahibine karşı aynı duygular ve niyetler içinde değillerdir bilakis art niyetli ve fesattırlar diye yorumlanır.

Rüyada Kaktüs Çiçeği Görmek

Rüyasında kaktüs çiçeği gören kişinin şansı açılacak ve hayat kendisine gülecek demektir. Rüya sahibi aradığı mutluluğu yakalayacak, hayattan umduğu her şeyin fazlasına bile sahip olacaktır.

Rüyada Kaktüsün Çiçek Açtığını Görmek

Rüya sahibinin sabrının sonunda muradına ereceğine ve güzel günlere kavuşacağına delalet eder. Sıkıntı ve zahmet çektikten sonra gelecek mutlu günlerin rüya sahibine büyük huzur vereceğine tabir edilir. Kişi, sahip olduklarının üzerine titreyecek ve kıymetini bilecek demektir.

Rüyada Kaktüs Ekmek

Rüya sahibinin çok zorlu bir işin üstesinde gelerek, onu tamamlamasına ve büyük bir başarı elde etmesine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!