RuyaTabirleri.com

Rüyada Kalabalık Misafir Görmek

Rüyada kalabalık misafir görmek, hayra yorumlanır. Rüyada görülen misafir, rüya sahibinin sosyalliğini, çevresinde kendisine sadık insanların olduğu anlamına gelir. Eğer rüyada birçok misafir, kalabalık bir misafir grubu görülürse, bu kalabalık kadar rüya sahibinin sosyal bir hayatı olur. Çevresinde eğlenebileceği, güzel vakitler geçirebileceği insanlar olacaktır. Sağlam arkadaşlıklar kurulacaktır. Rüya sahibinin insanlarla olan iletişimi gayet düzgün ilerleyecektir.

Rüyada Kalabalık Görmek

Rüyada kalabalık görmek, şuursuzca ve bir amacı olmadan başkaldıran insanlara delalet eder. Ülkede yaşanılacak gerginlik rüya sahibinin olduğu yerde halkın düşmanca hareketlerine sebep olur. Rüyada kendisini kalabalıkta gören kimse, rütbe sahibi olur ve insanlara hükmetme gibi bir yetkisi olur. Onları yönlendiren bir kişi halini alır.

Rüyada Misafir Görmek

Rüyada misafir görmek, insanlarla olan iletişim güçlülüğüne işaret eder. Ayrıca beklenile rızkın sonunda elde edileceği anlamına gelir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada misafir görmek, erkek çocuğa delalet eder veya uzak yerlerden haber gelecektir. Gelen misafirler tanınmıyorsa rüya sahibi zenginleşir. Çok emek sarf etmeden maddi kazanç elde eder.

Rüyada Kalabalık Akraba Görmek

Rüyada kalabalık akraba görmek, zenginliğe işaret eder. Bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüya sahibi iş hayatındaki güzel gelişmelerini maddiyatına da yansıtacak ve gelirini artıracaktır. Kazandığı para helal para olup hayır getirecektir. Rüya sahibi parasının veya malının bir kısmını hayır işleri için ayıracaktır. Bu davranışı onun manevi yönünden de yükselmesini sağlayacaktır.

Rüyada Kalabalık Ev Görmek

Rüyada kalabalık ev gören kimse, üzün süredir çektiği sıkıntılarından kurtulacaktır. Rüyada evde olan kalabalık rüya sahibinin dostlarını temsil eder. Bu zor günlerinden kurtulmasında dostlarının fazlasıyla katkısını görecektir. Diğer yandan rüyada kalabalık ev görmek, borçları ödemek anlamına gelir. Rüya sahibi aile içerisinde de güzel günler geçirecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kalabalık Misafir Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. fatma (02 Haziran 2015 saat: 12:11)

  Selamlar,

  Ruyamda dısım cekılecekmıs fakat karanlık oluyo anestezi yapılacakmıs ama cekılme ıslemı olmadan agzıma bakıyorum dıs yok dıs yerlerı ıgne delıgı kucuk kucuk delıkler var ve kan yok hıc acı duymuyorum ve uyanıyorum. Berat gecesı gordum ruyamı yorumlar mısınız tesekkurler.

 2. saliha (24 Şubat 2015 saat: 17:53)

  slm.a. rüyamda tanımadığım bir eve gitmiştim.
  ve o evin kocaman bir salonu vardı yerde salonun tamamını dolduran erkekler oturuyordu..
  ben kapıdan dışarı çıktım ve kapının önü ayakkabı doluydu.ve akşam karanlık idi…

  birde aynı rüyada da evimizin avlusunda babam vardı kapıdan içeriye girdim yerde sarı toprak vardı ayaklarım toz oldu yürüdüm…

  birde yine aynı rüyada akrep gördüm bir örtünün arasına girmişti kız kardeşim o örtüyü silkeledi akrep çıktı sonra öldü sandık sonra tekrar gözüktü ve kayboldu…

  sizce rüyamın taabiri ne olabilir.. lütfen cevap veebilirmiziniz..ALLAH RAZI OLSUN…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,