RuyaTabirleri.com

Rüyada Kalamar Görmek

Rüyada kalamar görmek, rüyayı gören kişinin, binbir türlü zahmete girerek gece gündüz çalışarak kazandığı parayı ve malı yaşanacak olaylar ve içine düşülecek sıkıntılı durumlardan ötürü istediği gibi harcayamayacağına, bu sebeple çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, bu sıkıntıyı üzerinden atmak ve biraz olsun rahatlamak için çevresindeki insanlardan ve sevdiği kişilerden destek alacağına ve onlar ile vakit geçireceğine işaret eder. Aynı zamanda, kişinin, yaşadıklarından ötürü kendisini çok kötü hissettiğine yorumlanır.

Rüyada Kalamar Yemek

Rüya sahibinin, çok sağlam bir kişi olduğuna, yaşanan kötü ve üzücü olaylar karşısında soğukkanlılığını koruduğuna, her zaman duygularına tam olarak hakim olduğuna ve bu sayede yaşanan olaylar konusunda çok daha doğru ve daha mantıklı olarak karar verebildiğine alamet eder.

Rüyada Kalamar Yediğini Görmek

Rüyada kalamar yemek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, çok sağlam bir sinir yapısına sahip olduğuna, herhangi bir şekilde karar vermesi gerektiğinde duygularını ikinci plana attığına ve bu şekilde verdiği kararlar sayesinde çok başarılı olduğuna delalet eder.

Rüyada Kalamar Yakalamak

Rüya sahibinin, çok doğru kararlar vererek gireceği bir işte kısa vadede sıkıntı çekeceğine ancak uzun vadede çok rahat edecek duruma geleceğine, zorlukları atlatacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına ve büyük bir ferahlığa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Kalamar Pişirmek

Etrafındaki kişiler ile birlikte bir işe girecek olan rüya sahibinin, çok büyük ve sıkıntılı durumların üstesinden geleceğine, zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına ve işlerinin çok iyi olacağına yorulur.

Rüyada Kalamar Avlamak

Rüyayı gören kişinin, eline geçen bütün fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve iş hayatı içinde çok başarılı olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!