RuyaTabirleri.com

Rüyada Kalas Görmek

Rüyada kalas görmek, rüyayı gören kişinin aile hayatı ya da iş hayatı içinde yaşadığı bir sorunun çözümü ile ilgili olarak yakın bir zaman içerisinde çok hayırlı bazı gelişmeler yaşayacağına, alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine yorulur. Aynı zamanda, rüya sahibinin, uzun yıllar başka kişilerin yanında çalıştıktan sonra yakında kendi işyerini açacağına alamet eder.

Rüyada Kalas Taşımak

Rüya sahibinin, işlerini yoluna soktuktan sonra bazı yeni işlere gireceğine, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Tahta Görmek

Rüya sahibini, koruyan, kollayan, sıkıntılarına ortak olan ve sorunlarının çözümü için birlikte çabalayan bir kadının varlığına, bu kadın sayesinde çok hayırlı adımlar atacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine delalet eder.

Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada görülen ağaca bağlı olarak farklı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkan sıkıntılardan sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde kurtulacağına, üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine, işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine ve çok rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada Odun Görmek

Rüya sahibinin, ortaya koyduğu başarılı çalışmaları kıskanan bazı kişiler olduğuna, bu kişilerin kendisine çok büyük zarar vermek istediklerine, bu yüzden dikkat edip atacağı her adımı çok iyi hesaplayarak atması gerektiğine, düşmanlarını bu sayede yeneceğini ve üzüntü duyduğu konuları ortadan kaldırıp kendisine sakin bir dönem oluşturacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!