RuyaTabirleri.com

Rüyada Kalça Görmek

Rüyada kalça görmek, rüya sahibinin kasasından yana afiyette olacağı anlamına gelir. Kişi dünya nimetlerinden bolca ve dilediğince yararlanabileceği kadar gelire sahip olacak, kimseye muhtaç olmaksızın hayatının sonuna kadar bolluk ve rahatlık içinde yaşayacaktır diye tabir edilir. Sürekli olacak ve her geçen gün çoğalacak olan kazanca işaret eder. Rüyada kalça görmek, pek çok mülke yatırım yapabilecek oranda zenginlik sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Kadın Kalçası Görmek

Rüyada kadın kalçası görmek de kalça görmekle aynı anlama gelir ve kalçaların büyüklüğü ya da genişliği oranında variyet sahibi olmakla değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin mal varlığı ile değerlendirilir.

Rüyada Büyük Kalça Görmek

Bir kimse rüyada büyük kalçaları olduğunu görürse eğer kaba tabirle ensesi kalın denilecek kadar varlıklı ya da başka bir değişle Karun kadar zengin denebilecek bir kimsenin desteği ile söyleseler inanamayacağı kadar iyi yerlere gelecek, bolluğa, berekete, rahatlığa ve konfora kavuşacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Erkek Kalçası Görmek

Bir kimse rüyasında bir erkeğin kalçasını görürse hastalanır ya da maddi kayba uğrar. Şanssızlık olarak tabir edilir ve rüya sahibinin başına pek çok kötü olay geleceği ve kişinin problemlerin içinde kalacağına delalet eder.

Rüyada Kıç Görmek

Rüyada kıç görmek de kalça görmek gibi mal sahibi olmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin işlerinin açılması ve kazancının artması sayesinde malının ve bankadaki parasının da artacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kadının Kıçını Görmek

Rüya sahibinin gerçek hayatta tanımadığı ve daha önce hiç karşılaşmadığı bir kadının kıçını görmesi iyi değildir ve rüyayı gören kişi için talihsizlik olarak kabul edilir. Üzüntü, dert ve sorun yaşanacağına, gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kalça Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. merve (30 Temmuz 2015 saat: 04:09)

    rüyamda kız arkadasımla birlikte sokakta yürüyorum karanlık sadece hafif sokak ısıkları vardı hani nerdE neresi diye sorular sordum birdEn durdum bAktım arkadasım yoktu .öNümde kapıyi aCtim gİrdim.icim ürPerdi yukariya bAktim duwarlara bAktım alLahım nekadar güzel cami islemeleri falan wardı.icim ürPerdi nefes alamıyo gbi oldum yürüdüm biraz ve erkekLer wardı kolları sıvamıs sular akıyodu cesmeden abdest alıyolardı hepsi bana bakıyodu hepsi 40.45 yaslarında .yanlarına cıkmak istedim bAsamak wardı önümde 4.5tane adım attım cıkamadım titreme geldi icim ürperdi alLaha yalvardım sesim cıkmadı agladım .birden yanıma biri geldi esmer siyah gömlekli konusmadı tebessüm etti elini uzattı.korktydum ama öyle bi bAkıp güldüki tebesümle elini uzatTı ,elimi verdim tuTtu sıkıca bAsamaga dogru götrdü ilK bAsamaga cıkardı o sırada uyandım .cok etkilendim rüyadan anlamını merak eDiyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,