RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaldırım Görmek

Rüyada kaldırım görmek, zor ve çetin şartlarda yaşamaya ve çok çaba göstermeye alamet eder. Azimle ve hırsla mücadele etmeye ve ekmeğini çıkarmaya böylece ele güne muhtaç olmamaya tabir edilir. Rüyada kaldırım görmek, iyi değildir. Hayallerin sönmesine, dileklerin tutmamasına, duaların gerçekleşmemesine ve tüm emeklerin boşa gitmesine işaret eder. Hüsranla geçecek günlere ve hayır gelmeyecek şeylere gönül vermeye rivayet edilir.

Rüyada Kaldırımda Yürümek

Rüyada kaldırımda yürümek, resmi işler için koşuşturmaya, garanti olacak adımlar atmaya ve kendini sağlama almak için çabalamaya alamet eder. Rüya sahibinin bu yolda çok büyük mücadele verdiği ve ısrarcı olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kaldırıma Düşmek

Rüyada kaldırıma düşmek, beklenmedik anda çok güzel ve hayırlı olaylar yaşamaya, iyi kişilerle tanışmaya ve onlardan yana mutluluk bulmaya işaret eder. Sevinç ve müjde almaya, sürpriz gelişmeler yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Kaldırım Taşı Döşemek

Rüyada kaldırım taşı döşemek, sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine rüyayı gören kişinin çözümlere ve çarelere kavuşacağına, işlerini yoluna koyacağına, hayatını belli bir rutine ve düzene oturtacağına delalet eder. Hayatın kolaylaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Bozuk Yol Görmek

Rüyada bozuk yol görmek, rüyayı gören kişinin aklından geçenin başına geleceğine ve yaşamak istemediği şeyin de karşısına çıkacağına yorulur. Önemli, büyük bir sorunun baş göstereceğine fakat durumun daha karmaşık hale gelmeden çözüleceğine alamet eder.

Rüyada Mermer Taş Görmek

Rüyada mermer taş görmek, rüya sahibinin çok lüks bir hayatı olacağına malının ve parasının da ziyadesiyle artacağına delalet eder. Zengin olmaya ve büyük bir servetin varislerinden biri haline gelmeye tabir edilir.

Rüyada Asfalt Yol Görmek

Bir kişinin rüyasında asfalt yol görmesi o kişinin imkânsız gibi görünen işler yapacağı ile değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!