RuyaTabirleri.com

Rüyada Kale Görmek

Rüyada kale görmek, rüya sahibinin hak yoluna bağlılığına ve ondan şaşmayacağına, gelenek ve göreneklerine düşkünlüğüne, milli değerleri koruma konusundaki hassasiyetine, kendisi için vazgeçilmez olan kişilere düşkünlüğüne işaret eder. Rüyada kale görmek, hayırlı, temiz ve güzel rüyalar arasında yer alır. Güvende olmaya, tehlikeden ve kötüden korunmaya, huzura, mutluluğa ve rahata delalet eder. Rüya sahibi yakın zamanda kendisini üzen ve şüpheye düşüren dertlerinden kurtulacak demektir.

Rüyada Kale Kapısı Görmek

Tabir yerindeyse hükümet gibi kadına ya da erkeğe tabir edilir. Rüya sahibinin varlığından güç aldığı, şefkatine ihtiyaç duyduğu, iri cüsseli, yapılı, bir o kadar da naif ve kırılgan bir kişinin varlığına tabir edilir.

Rüyada Kale Surları Görmek

Rüyada kale surları yöneticilere delalet eder. Ülkenin önde gelen ve her gün konuşulan, haberi alınan, yaptıkları alkışlanan ya da tam tersine yuhalanan soylu, nüfuslu ve otoriter kişiye ya da kişiler işaret eder.

Rüyada Uzaktan Kale Görmek

Rüyada uzaktan kale görmek ya da kaleyi uzaktan görmek, rüya sahibinin hayalini kurduğu, uzak bir memleketi delalet eder. Kişi, önünde sonunda o topraklara kavuşacak ve orada yaşama mutluluğuna nail olacak demektir.

Rüyada Kaleye Girmek

Rüya sahibinin Allah’ın evinden hiç çıkmak istemediğine ve hem kendisine hem de dinine olan bağlılığına tabir edilir. Rüya sahibi, hiçbir şartta ve koşulda dinini terk etmeyecektir diye yorumlanır.

Rüyada Kale Yapmak

Rüyasında kale yaptığını gören kişi, inancındaki ve ruhundaki eksikleri kapatmak için çalışacak demektir. Bu rüya bir yandan da kişinin kendisine zarar verecek kimselerden uzak durmasına yorulur.

Rüyada Kale Yıkılması

Rüyada kale yıkılması, kale yapmanın tam tersine tabir edilir. Rüya sahibinin inancından vazgeçmesine ve bazı kişilerden zarar göreceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!