RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaleci Görmek

Rüyada kaleci görmek, genellikle ilk gençlik yılları itibariyle çalışmak zorunda kalan kişilerin üstlendikleri fazladan sorumluluk nedeniyle kendilerini yorgun ve zorlanmış hissettiklerini ancak nihayet hedeflerine ulaşacakları güzel bir döneme girdiklerini bildirir. Kişinin karşısına çıkan kuralların veya engellemelerin ötesine geçerek hedefine doğru şekilde ilerleyeceğini, bu dönemde hiçbir şeyden yılmadan hareket edeceğine delalettir. Daha önce heveslenerek hayal kırıklığı ile neticelenen arzuların yerine gelmesi için her türlü olumlu koşulun gerçekleşeceğini, rüya sahibinin yeniden özgüven sahibi olarak yoluna devam edeceğini tabir eder. Kişinin sahip olduğu olanakları doğru şekilde kullandığını, yeteneklerini ortaya çıkaracak yeni iş teklifleri alacağını ifade ederken, yoğun ve güçlü bir enerjiyle geleceğe yönelik daha umutlu ve odaklanmış bir psikolojiye sahip olacağını delalet eder.

Rüyada Kaleci Olmak

Özellikle iş konularında ikna gücü yüksek biri olmak nedeniyle terfi alınacağını veya çalışanların yönetilmesiyle alakalı bir konuma yükselerek çok iyi bir kariyere başlangıç yapılacağını ifade eder. Rüya sahibine güvenerek bir emanet ya da sır verecek olan bir arkadaşın ifadesidir. Kaleci olduğunu görmek siyasete atılmak veya politikayla ilgilenen kimselerle işbirliği yapmak anlamına gelir. Etkileyici tavır ve konuşma şekli ile dikkatleri üzerine çeken rüya sahibinin geniş bir çevre edineceğini, bu ilişkiler sayesinde iş alanında yükseleceğini ifade eder.

Rüyada Kaleci Olup Gol Yediğini Görmek

Hedeflerde bazı sapmalar olabileceği konusunda uyaran rüya, her fırsata hemen atlamamak gerektiğini, kişinin karşısına çıkan durumları iyice irdeleyerek hareket etmesinin daha doğru olacağını tabir eder. Aceleyle verilen kararların özelikle yakın günlerde beklentinin altında, hayal kırıklığı dolu sonuçlara neden olabileceğinin altını çizer. Bir lafın altında kalmak, mahcup olunacak bir iş yapmak, veya verilen sözde duramamak nedeniyle kötü hissetmek manasına gelir.

Rüyada Kaleci Görmenin Psikolojik Yorumu

Her duruma hazırlıklı olmak isteyen kişilerin aşırı detaycı düşünme tarzlarına vurgu yapar. Özellikle sosyal çevreye karşı dimdik, sorunsuz bir görüntü çizmek isteyen, hata kabullenmekte zorlanan kimselerin bu mükemmeliyetçi anlayışları nedeniyle kimi zaman zorlandıklarını ve iç dünyalarında yalnız hissettiklerini bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!