RuyaTabirleri.com

Rüyada Kalemler Görmek

Rüyada kalemler görmek, rüyanın niteliğine bağlı olarak değişik şekillerde yapılabileceği gibi aynı zamanda rüyayı gören kişinin büyük patron olacağına, imza ve söz yetkisi edineceğine, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına yorulur. Rüya sahibinin yüksek tahsili ile ticaret dünyasında ayrıcalıklı kimse haline geleceğine ve pek çok avantaj elde edeceğine işaret eder ve hayırlara alamet eder.

Rüyada Renkli Kalemler Görmek

Rüyayı gören kişinin düşlerindeki kariyere ve hayata sahip olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yetenekleri ve becerileri doğrultusunda bir meslek edineceğine, işine dört elle sarılacağına, bu sayede hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Kurşun Kalemler Görmek

Rüyayı gören kişinin ticaret ehli olmaktan çok sanat ehli kimse olmak istediğine ve zanaata olan düşkünlüğünden hiçbir zaman vazgeçmeyerek her zaman idealist yaklaşım içinde olacağına işaret eder. Rüya sahibi sade ve mütevazı bir hayat yaşayarak, hayal ettiği işi yapmayı, zengin olmaya tercih edecek demektir.

Rüyada Boyalı Kalemler Görmek

Rüyayı gören kişinin eğlenceli bir insan olduğuna ve insanlar tarafından sahip olduğu keyif ile kıskanıldığına işaret eder. Rüya sahibinin en büyük zenginliğinin neşesi, umutları ve hayalleri olduğu, bunların kendisini mutlu ve zengin kimse kıldığı anlamına gelir.

Rüyada Tükenmez Kalemler Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini rahat, zahmetsiz ve külfetsiz bir hayata götürecek kazanımlar elde edeceğine ve bu şansın gelip geçici değil daimi olacağına tabir edilir. Azalmayacak rızka, kesilmeyecek gelire ve sağlam bir makama yorulur.

Rüyada Kırmızı Kalemler Görmek

Rüyayı gören kişinin asla ödün vermeyeceği doğrularına, vazgeçmeyeceği kararlarına ve prensiplerine alamet eder. Rüya sahibinin bildiklerinden vazgeçmeyeceğine, kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!