RuyaTabirleri.com

Rüyada Kalemlik Görmek

Rüyada kalemlik görmek, rüyayı gören kişinin işlerinde bazı aksaklıklarla karşılaşacağına, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, üzerinde kafa yoracağına ve vakit harcayacağına alamet eder. Rüya sahibini engelleyecek, hızını ve verimliliğini düşürecek, rakiplerine karşı da güçlü duruşunu zedeleyecek bir takım tatsız olayların yaşanacağına ve rüya sahibinin nazara geleceğine işaret eder.

Rüyada Kalemlik Almak

Rüyada kalemlik almak da olumsuz şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin altına imzasını attığı işlerden yana yüzünün gülmeyeceğine, kefil olduğu insanlardan zarar göreceğine ve çok inanarak atıldığı bazı iş ortaklıklarında iflasın eşiğine sürükleneceğine delalet eder. Rüya sahibinin tabiri caizse elini verip kolunu kurtaramayacağı durumlara düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Kalem Kutusu Görmek

Kalem kutusuyla, kalemlik her ne kadar gerçek hayatta aynı şey olsalar da rüyada farklı şekillerde ele alınırlar. Rüyada kalem kutusu görmek, hayırlara yorulur ve rüyayı gören kişinin devamı gelecek bazı projelerde yer alacağına, bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada Kalem Kutusu Almak

Rüyayı gören kişinin beklenmedik, güzel sürprizlerle karşılaşacağına, aslında çok mütevazı hayalleri olmasına rağmen kendisine mucize gibi gelecek olumlu gelişmeler yaşayacağına, bu sayede düşlerin gerçekleşebileceğine daha çok inanır olacağına alamet eder.

Rüyada Çantada Kalem Görmek

Rüyayı gören kişinin şair, yazar, ressam ya da senarist olmak gibi bir isteği olduğuna, yaratıcı ve sanatçı bir ruh taşıdığına, duygu ve düşüncelerini yani kendisini bu yolla çok daha rahat ifade edebileceğine inandığına rivayet edilir.

Rüyada Kalem Aldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin mesleği ne olursa olsun, işini en iyi şekilde icra edeceğine ve kazandığı her kuruşun hakkını vermek için çabalayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!