RuyaTabirleri.com

Rüyada Kalemtıraş Görmek

Rüyada kalemtıraş görmek, eğitimli olan, sanata meraklı, kariyere önem veren, elinden geldiğince kendini her alanda eğitmeye çalışan, açığını eksiğini gören ve bunun için kendini tamamlamak adına çabalayan bir kişinin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin başarılarının sürekli olacağı, çalışmayı ve okumayı kendine şiar edineceği ve sahip olduğu kültür mirasını kendisinden sonrakilere aktarmak için elinden geleni yapacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kalem Açacağı Görmek

Rüyada kalem açacağı görmek, rüya sahibinin mantıklı kimse olduğuna, kendini kontrol edebilme yeteneğine sahip olduğuna, ağız dalaşından, münakaşadan ve kavgadan kaçındığına, asil ruhlu olduğuna, düşmanlarına ve rakiplerine susarak cevap vermeyi tercih ettiğine delalet eder.

Rüyada Kalem Açmak

Rüyada kalem açmak, hem eğitim hem de meslek hayatında sahip olduğu üstün yeteneklerle dikkat çekmeyi başaran ve el üstünde tutulan bir kimse ile açıklanır. İşinin peşinde olan, kazandığının her kuruşunu vermeyi isteyen, fedakâr ve çalışkan bir kimseye yorulur.

Rüyada Kurşun Kalem Görmek

Rüyada kurşun kalem görmek, rüyayı gören kişinin özel yetenekleri olduğuna, bazı Allah vergisi özellikler taşıdığına, bunların farkında olduğuna ve kendini hem ilgisinin hem de becerisinin olduğu alanda yetiştirmeyi arzu ettiğine işaret eder.

Rüyada Dolma Kalem Görmek

Rüyada dolma kalem görmek, rüya sahibinin işinin ehli kimse haline geleceğine, saygı değer bir konuma çıkacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine ve bu sayede hep mutlu ve başarılı olacağına alamet eder.

Rüyada Tükenmez Kalem Görmek

Rüyada tükenmez kalem görmek, hiç hesapta olmaya, planlanılmayan, üzerinde düşünülmeyen sürpriz bir gelişme yaşanacağına tabir edilir. Lalettayin yani öylesine atılan bir adımın hayır getireceğine ve kişinin yüzünü güldürecek gelişmeler göstereceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!