RuyaTabirleri.com

Rüyada Kalın Kaş Görmek

Rüyada kalın kaş görmek, doğru, düzgün, ilkeli, eğitimli ve asil bir kişi olmaya işaret eder. Rüya sahibinin yolundan hiç ayrılmayacağına, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine tabir edilir. Hayırlı ve güzel bir rüyadır, artısı, eksisi hesaplanmış adımlarla ilerlemeye ve başarıdan başarıya koşmaya yorulur.

Rüyada Kaşların Kalın Olması

Bir kişinin rüyasında kendi kaşlarının kalın olduğunu görmesi o kişinin efendi kişiliği, ahlaklı duruşu ile güzel hal ve hareketleri sayesinde çevresinde hep iyi anılıyor olduğuna ve herkesin sevgisini kazandığına işaret eder. Rüya sahibinin toplumda itibar sahibi olmayı başardığına işaret eder.

Rüyada Kaşların Uzadığını Görmek

Rüyada kaşların uzadığını görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin işlerinin açılacağına, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına ve rahata ereceğine tabir edilir.

Rüyada Kaş Almak

Rüyada kaş almak, iyi şekilde açıklanmaz ve rüyayı gören kişinin zorluğa, zahmete ve sıkıntıya düşeceğine, iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, iflas edeceğine ve evine haciz geleceğine alamet eder. Kişinin, başkalarının aklına uyarak gireceği işlerde onların kar kendisinin de zarar edeceğine yorulur.

Rüyada Kaşının Çıktığını Görmek

Rüyada kaşının çıktığını görmek, güzel ve müjdeli bir haber alınacağına, bu mutluluğun dostlarla, aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine alamet eder.

Rüyada Kaşların Çoğalması

Rüyada kaşların çoğalması, genel anlamı ile iyiye ve güzele yorulur. Kariyer edinmeye, iş ve mevki sahibi olmaya işaret ederken, kaşların gereğinden fazla çoğalması ve çirkin bir görüntüye neden olması sıkıntı şeklinde açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!