RuyaTabirleri.com

Rüyada Kalkan Görmek

Rüyada kalkan görmek, büyük bir güç elde etmek manasına gelir ancak kişinin elde edeceği bu gücü doğru kullanması gerektiğine de atıfta bulunur. Daha yüksek mertebelere erişmek suretiyle var olan durumunu iyiye götüren rüya sahibinin zengin insanlar arasına gireceğini, tüm dost ve arkadaş çevresinin yenileneceğini bildirir. İyi gelişmelerin habercisi olan rüya, kişinin ailesini ve sevdiklerini korumak amacıyla alacağı tedbirlerin de tabiridir. Düşmanı olan kişiler için her an tetikte kalmaları gerektiğini ve olası bir saldırıya hazırlıklı yakalanmaları için uyanık kalmalarının doğru olacağını da işaret eder. Emekleyerek ve küçük adımlarla güçlükle ilerlenen hayat yolunda kişinin nihayet istediği gibi rahat bir nefes alabileceği zamanların geleceğini, güçlü duruşuyla takdir toplayacağını ve sorumluluklarını artırarak kendisini daha da kamçılayacağını işaret eder.

Rüyada Kalkan Satın Almak

İş hayatında aşırı hırs yapıldığını gösterir ve bir yandan kişinin bu hırsına yenik düşmemesi gerektiğini de öğütler. Bazı gelişmelerin kişinin beklediğinden yavaş ilerlemesinin aslında güç kazanmak ve sabretmeyi öğrenmek açısından önemli olduğunu hatırlatır. Koşullar ne olursa olsun ayakta kalacak olan rüya sahibinin ailesiyle ilgili önemli konularda karar vermek zorunda kalacağını ve bu sorumluluk yüzünden kendisini biraz zorlanmış hissedeceğini de bildirir.

Rüyada Kalkan Kırmak

Kendisine ait kalkanı kırdığını gören kişi mutsuz olacağı bir haber alır ve bir anda tüm dünyası yıkılır. Psikolojik açıdan aşırı zayıflanacağını bildiren rüya, özellikle aile içinde yaşanan bazı tatsız durumların kişiyi içten içe yıkacağını bildirir. Başkasının kalkanını kırdığını görmek o kimsenin söylediği yalanları ortaya çıkarmak manasına gelir.

Rüyada Kalkan Görmenin Psikolojik Yorumu

Korunmak istemek, kendisine değer veren insanlar tarafından himaye altına alınmayı arzulamak manasına gelir ve genellikle kişinin kendisine verilen değeri bu gibi durumlarla anlamak istemesine yorumlanır. Kalkan sembolik olarak kişinin kendisini dış dünyadan korumak amacıyla ördüğü duvarların da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!