RuyaTabirleri.com

Rüyada Kalorifer Görmek

Rüyada kalorifer görmek, rüyayı gören kişinin varını yoğunu ortaya koyarak, çok riskli bir işe gireceğine ve tabiri caizse ya batacağına ya da çıkacağına tabir edilir. Rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, darlığa düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına aynı zamanda cesaretinin ve kendisine olan güveninin de kırılacağına delalet eder.

Rüyada Kalorifer Peteği Görmek

Rüyayı gören kişinin tabiri caizse gözünü karartarak bazı girişimlerde bulunacağına, bunun için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, bu girişimin iyice dibe vurmak demek olduğunu bildiği gibi kendisini kurtuluşa götürecek yol olarak da gördüğüne alamet eder.

Rüyada Kalorifer Böceği Görmek

Yanlış ve haksız yollardan, fesada ve yanlışa düşerek kazanılanın, hayır getirmeyeceğine, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına ve haydan gelenin yine huya gideceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin sonradan pişman olacağı bir hata yapacağına ve yaşayacağı bu musibetten ötürü ders çıkaracağına yorulur.

Rüyada Kalorifer Borusu Görmek

Rüyayı gören kişinin can kaybı yaşayacağına, üzüleceğine, yıkılacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine rivayet edilir. Bu durumun rüya sahibinin hanesinde adeta felaket olarak tabir edilecek kadar kötü etki yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Kalorifer Kazanı Yakmak

Rüyayı gören kişinin şansına ve kaderine isyan ettiği günlerin geride kalacağına, kişinin hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, bu sayede rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine ve rüya sahibinin bolluk ve zenginlik nedir ilk defa bilir olacağına yorulur. Kişinin, bunun kıymetinin farkında olarak tadını çıkaracağına işaret eder.

Rüyada Kalorifer Yakmak

Rüyada kalorifer yakmak da, kalorifer kazanı yakmak gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin işe, aşa ve kazanca kavuşarak, rahatlayacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!