RuyaTabirleri.com

Rüyada Kalp Görmek

Rüyada kalp görmek, rüya sahibinin olaylara yaklaşımına, hayata bakışına, düşüncelerine ve duygularına delalet eder. Rüyasında kalp gören kişi, hayatı her yönüyle ele alıyor, önce akıl sonra da kalp süzgecinden geçirerek hareket ediyor ya da laf söylüyordur diye tabir edilir. Rüyada kalp görmek, insani duyguların tamamı anlamına gelir. Mutluluk, hüzün, endişe, korku, huzur, esenlik, heyecan, telaş, kuşku ve cesaret olarak değerlendirilir.

Rüyada Kalp Atışı Duymak

Rüyada kalp atışı duymak, rüya sahibinin kalp sesine daha fazla kulak vermesi anlamına gelir. Kişi olaylara yaklaşımını ve bakış açısını değiştirip, kendini çok yönlü bir insan kılmayı başarmak için kalp sesine daha fazla önem vermelidir.

Rüyada Kalp Ağrısı Çekmek

Rüyada kalp ağrısı çektiğini görmek hayırlara işaret etmez. Can sıkıcı olaylara delalet eder bir yandan da rüya sahibinin hayatının tersi şekilde değişeceğine ve bazı sorunlar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Kalbin Parçalanması

Rüya sahibinin kalbinin din ve Allah sevgisi ile dolu olmasına delalet ederken ayrıca kişinin yas tutmasına neden olacak büyük acılara düşmesine bazen de kara sevdaya tutulmaya yorulur.

Rüyada Kalp Hastası Olmak

Rüyasında kalp hastası olduğunu gören kişi günahkâr olacağı ve ayıplanacağı işlere girecek, hak yolunu unutacak ve dini terk edecek demektir.

Rüyada Kalbin Çok Hızlı Atması

Rüya sahibinin bir sağlık sorunu olabileceği anlamına gelir. Rüyada kalbin çok hızlı attığını görmek, bazen de karşılığı olmayan bir aşka düşmeye yani aşk ateşinde yanıp kavrulmaya delalet eder.

Rüyada Kalp Krizi Görmek

Rüyada kalp krizi görmek, rüya sahibi için gözyaşı akıtacağı bazı sıkıntılar yaşayacağına ve çok sinirleneceği haberler alıp deyim yerindeyse öfkeden kuduracağı ile yorumlanır. Kişi, büyük bir ruh çöküntüsü yaşayabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,