RuyaTabirleri.com

Rüyada Kalp Krizi Geçirmek

Rüyada kalp krizi geçirmek, kişinin manevi açıdan sıkıntı içinde olduğuna ve sorunlarını çözemediğine işarettir. Rüyada kalp krizi geçirmek sorunlarla mücadele ederken yanlış yolların izlendiğine, yöntemlerin yeniden gözden geçirilmesi gerektiğine ve kişinin farklı bir bakış açısına sahip olması gerektiği şeklinde uyarılar da barındırır. Pek çok açıdan ruhsal bunalıma, manevi zayıflığa işaret eder. Rüyada kalp krizi geçirmek, farklı bir yoruma göre, kişinin evliliğinde veya gönül ilişkilerinde beklenmedik, ani sıkıntıların baş göstereceğini ve ayrılıkların yaşanacağını da gösterir.

Rüyada Kalp Krizi Geçirip Öldüğünü Görmek

Kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan uzunca bir süre daha kurtulamayacağına işaret eden rüya, aynı zamanda rüya sahibinin yardım istediği kişilerin de ikiyüzlü ve çıkarcı kimseler olduğuna işaret eder. Yanlış yöntemler nedeni ile veya yanlış kişilerden medet ummak nedeni ile mevcut sıkıntıların ve sorunların çözülmeyeceğine işaret eden rüya, kişiye uyarı da vermektedir. Bu şekilde devam edildiğinde hiçbir sorunun çözülmeyeceğini, işlerin daha da kötüleşeceğini ve kişinin çok daha mutsuz, yalnız ve bunalım içinde bir hayat süreceğini de söyler.

Rüyada Kalp Krizi Geçirmek Ama Ölmemek

Her sorunun çözüme kavuşacağını, sıkıntıların en kısa sürede sona ereceğini ve bugüne dek süren manevi çöküşün biteceğini bildirir. Rüyasında kalp krizi geçirip ölmeyen kişi, yakın çevresinden çok önemli bir destek alır ve ailesi de kendisinin yanında olur.

Rüyada Kalp Krizi Geçirdiğini Sanmak

Kişinin içinde bulunduğu sorunları çok fazla büyüttüğüne, olayları abarttığına, kendi kendine evham yaptığına yorumlandığı gibi, uzun süredir kişiyi etkileyen bir sıkıntının hala devam ettiğine de yorumlanabilir. Hayattaki aksiliklere ve ruhsal bunalımlara işaret eden rüya aynı zamanda kalp kırıcı konuşmalar, yıkıcı ilişkiler, büyük kavga ve tartışmalar yaşandığını ve bu nedenle rüya sahibinin manevi açıdan çok zayıfladığını ve hassas günler geçirdiğini de anlatır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kalp Krizi Geçirmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Rahat (09 Aralık 2016 saat: 09:03)

  Benim ruya söyle oldu rüyamda halamin kiziyle tartisyordik ne icin bilemedim onceden olan olayleri tartiwdik u yuzerime gitti yanimizde rehmetli nenem yengem vardiler ben bogulmeye basladim onu haksiz davranmasine dayanamadan git dedim ve o kadar nefes almam zorlastiki sanki oluyordum hep git yeter diyordim yanimizdekiler bizi hic durduramadilar ben zorlana zorlana sonunda kendime geldim sonra gecmis olsun iyimisin dediler yangam ve nenem.

 2. orhan (05 Eylül 2016 saat: 11:29)

  Benim gördüğüm rüya çok kısa ve başlamadan önce bir not 21 yaşındayım ve 4 kere kalp krizi geçirdim. Rüyam şöyle: arkadaşlarım ile parkta çardakta oturuyoruz ben birden kalp krizi geçirmeye başlıyorum ama bu acı verecek cinste oluyor acıya dayanmak için çardağın korumalarını ittiriyorum sonra sanki gerçek hayatta da geçiriyormuș gibi uyandım. Bugünlerde yaşadığım psikolojik çıkmaza bağlıyorum bunları 5 sene önce aşık olduğum kız bana geri döndü ve kafam çok karışık yine bırakıp gitmesinden korkuyorum bu yüzden bu rüyayı görmüş olabilirim diye düşünüyorum. Okuduğunuz için teşekkürler…

 3. Lale (29 Mayıs 2016 saat: 06:40)

  Rüyamda bir genç kız bana 5 yıl içinde kalpten öleceksin diyordu .Kalp derkem sanırım kalple ilgili bir problemi kalp krizini filan kasdediyordu 5 yıl içinde kalpden öleceksin derken bana sırtı dönük yandan bakıyordu yani giderken bana yan dönmüş bunu söylüyordu bir yandan da…
  Korkulu rüya görsem bu kadar korkmazdım inşallah 5 yıl ömrüm kalmamıştır)

 4. büşra (13 Nisan 2016 saat: 02:44)

  Rüyamda calistigim yerde herkes bana bsirayla kiziuorlardi ve ben cok uzuliyorum en son sevgilim geliyor ve bi kucuk sozune kalbim dayanamiyo ve catliyo sonra bi anda kendimi sevgilimn kucaginda gordum agzimdan kan gelyodu ve ruhumun bedenimdwn cikip gittigini gordum bi melekle gidiyodum agliyodular oyle uyandim

 5. gamze (08 Mart 2015 saat: 07:17)

  Rüyamda annemle babamı bi bankta beklerken 2tane kendi yaslarımızda genç bir arabayla içimize kadar girip bizi izlemeye başladılar. Sonra annemle babamda kendi arabamızla gelip onları gördüler ve çocuklar aracla kaçtı babamda peşinden gitti. Daha sonra çocuklar polis aracıyla getirildi ve eve benim ve arkadaşımla sorgu için bize cikariliyordu ben dövmeye çalıştım çocukları eve almadım aşağı indim binanın dışına suan oturdugum ev herşey aynı babamı ters yatirmislar ve sirtindan kalp masajı ve o şok aletinden şok yapiyorlardi yine sırtından sonra biri bana ahmet amcayı kaybettik dedi haykırarak babama doğru koşuyorum ki uyandım.. Çok kötüydü ağladım haykırarak direkt annemi arayarak babamla konustum

 6. Beril (01 Ocak 2015 saat: 14:05)

  Rüyamda iki adam okulda beni takip etmeye başladı. Tipleri çok korkutucuydu. Nereye gitsem orda beliriyorlardı. Dersten sonra arkadaşımla yemek yemeye karar verdik. O bir yere uğrayıp arabama gelecekti. Ben de arabama bir bindim o adamlar oturuyolar. Başta çok korktum ama bana açıklama yaptılar. Seninle konuşmamız gereken bir konu var ama arkadaşın olmadan. Nedense onlara inandım ve arkadaşım gelince bir alışveriş merkezine gittik. Adamlar bir yere oturdu arkadaşım yemek almaya gitti. Ben de yemeğimi alıp adamların yanlarına oturdum. Bana çantamdaki çakmağın çok önemli olduğunu söylediler. Sanki eski hayatımdan bir sembolmuş gibi. Bana eski hayatımda doktor olduğumu söylediler ve okulumda gıcık olduğum bir kızın aslında eski hayatımda en yakın arkadaşım olduğunu söylediler. Nedense buna da inandım ve sahne sonlandı. Sonra ayrıldığım sevgilimle bir şekilde barışmıştım. Sonunda mutlu oldum derken bulunduğum eski okuluma annem geldi. Çok üzgün görünüyordu. Yanında bir kadın vardı. Kadın anneme bir şeyler söylüyordu o cevap bile vermiyordu. Sonra annem yanıma geldi gitmemiz lazım dedi. Anne 4 dersim daha var çıkamam dedim. Cevap gelmeyince nooldu dedim. Baban dedi sadece. Ben de ağlayarak trafik kazası mı dedim. Hayır dedi. Beyin kanaması mı dedim hayır dedi. Sonunda kalp krizi mi dedim hiçbirşey söylemedi. Ağlayarak okuldan çıktık ve babamın durumunu öğrenmek için hastaneye doğru giderken uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,