RuyaTabirleri.com

Rüyada Kalp Krizi Görmek

Rüyada kalp krizi görmek, yorucu ve siz üzecek bir gönül ilişkisinin habercisidir. Rüyasında kalp krizi geçirdiğini gören kişi eğer bekarsa, yakın zamanda aşık olur ve uzun süre hem bedenini hem de ruhunu yoracak bir ilişki içerisinde bulunur. Bu rüya bazen de size uygun olmayan bir kimse ile evleneceğinize veya o kişi ile hoş olmayan bir ilişki yaşayacağınıza işarettir. Rüyada kalp krizi geçirmek, bazen de üzülmeye ve sıkıntı içinde bulunmaya delalet eder. Kalp krizi geçiren kişi ya özel ya da iş hayatında birtakım sıkıntılar içerisinde olur. Bu rüya işlerinizin yolunda gitmeyeceğine veya girişimlerinizden beklediğiniz sonuçları alamayacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Kalp Krizi Geçiren Bir Adam Görmek

Rüyada başka bir adamın kalp krizi geçirdiğini görmeniz, yardıma muhtaç veya sıkıntı içinde bir kimse ile karşılaşacağınıza ve insanlara çeşitli yardımlarda bulunacağınıza işarettir. Bazen de bu rüya yakın çevrenizden bir gencin yaşayacağı sıkıntılı bir gönül macerası anlamına gelmektedir. Kalp krizi geçiren kişi tanıdığınız birisi değilse, hiç görmediğiniz veya tanışmadığınız bir adamla aranızda çıkacak kavgaya veya tartışmaya, iş hayatında karşılaşacağınız problemli insanlara yorumlanmaktadır.

Rüyada Kalp Krizi Geçirmek

Kalp duyguların yaşandığı, sevme nefret etme gibi hislerin oluştuğu, bedenin merkezi olan bir organdır. Rüyada bu organda meydana gelen olumlu veya olumsuz değişiklikler gerçek hayatta da başınıza gelecek olaylara, sevinmeye veya üzülmeye işarettir. Rüyada kalp krizi geçiren kişi, hiç beklemediği olayların içinde kendisini bulur ve üst üste sıkıntı verici bazı hadiseler geçirir.

Rüyada Kalp Krizi Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya sağlığınıza haddinden fazla değer verdiğinizi ve bazen hastalık konusunda pimpiriklenip, kendinizde olmayan hastalıklar varmış gibi davrandığınızı göstermektedir. Rüyada kalp krizi geçirdiğini gören kişi gerçekte de kalp kırıklığı içerisindedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kalp Krizi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. İbrahim (03 Şubat 2016 saat: 18:32)

    Ya rüyamda odamdayim odaya annem giriyor çok kötü bir vaziyette gözleri gidiyor ligin yada üzgün olduğu belli adımla hitap ediyor sonra biktim deyip yatağa düşüyor anne diyorum bana bak falan diyorum rahatsizlaniyor anne diyorum sonra besmele çekıyorum rahatlasin diye 3. Kez besmele çektiğimde birden uyandım ama çok kotuydum nedir bu rüyanın tabiri ben çok rüya gormem gorduklerimin çoğununda tabiri çıkıyor korkuyorum yardım edermisiniz

  2. Özlem (26 Mart 2015 saat: 07:42)

    Merhaba rüyamda sevgilim ve onun kız kardeşi bir de abisiyle bir Cafe de oturuyoruz, sonra sevgilim geliyor lavaboya gidiyor o arada benim telefonumdan kuzenim arayıp biz hastanedeyiiz baban kalp krizi geçirdi diyor ama sesi çok kötüydü nasıl bağırarak lavaboya gidiyorum anlatamam erkek Arkadaşımın ismini bağırarak ona haber verip çıkmak istiyorum ve onun adını Ağlayarak bağırarak uyandım fakat uyandığımda ki acı bile tarif etmem mümkün değil.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,