RuyaTabirleri.com

Rüyada Kama Görmek

Rüyada kama görmek, girilecek bir işte büyük zaferler kazanılacağına, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, zor zamanların geride kalacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, edilen yardımlar ve yapılan hayırlar sayesinde geceleri başın yastığa vicdanen rahat olarak konulacağına, kırılan kalbin onarılacağına ve kırgınlık yaşanmış bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine rivayet eder.

Rüyada Pala Görmek

İş hayatında kazanılmış olan deneyim ve sahip olunan beceriler sayesinde girilecek işlerde ya da ortaya konulacak olan çalışmalarda büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, ferahlığa çıkılacağına, can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına ve kapanan kısmetin tekrar açılacağına alamet eder.

Rüyada Katana Görmek

Kişinin, verdiği onca emeğe ve çektiği sıkıntılara rağmen iş konusunda bir türlü başarı gösteremeyeceğine, taş kalpli kişilerle muhatap olacağına, yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından işlerine konsantre olamayacağına, istenmeyen durumlarla karşılaşacağına ve güzel günlerin geride kaldığına delalet eder.

Rüyada Yatağan Görmek

Kişinin, aile bireylerinden birinin yaptığı bir hatayı düzeltmek için çok büyük çaba gösterdiğine, bu amaçla elinden gelen herşeyi yaptığına, kısa süre içinde büyük bir atılım gerçekleştirmeye çalıştığına, sorunlu zamanlar geçireceğine, bu yüzden işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına ve girdiği yolda büyük zararlara uğrayacağına yorumlanır.

Rüyada Hançer Görmek

İhanet olarak tabir edilir. Büyük güven duyulan bir kişinin iş hayatında ve sosyal hayat içinde çeşitli kötülükler yapacağına, çalışmaları kötüleyeceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına işarettir.  

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!