RuyaTabirleri.com

Rüyada Kambur Görmek

Rüyada kambur görmek, iyi değildir. Rüya sahibinin başından uğursuzluğun, belanın, sorunun ve sıkıntının eksik olmayacağı günlerin yaklaştığı anlamına gelir. İşlerin bozulmasına, neşeli ve güzel günlerin son bulmasına, hayatın karışmasına ve başarıya giden yolların tıkanmasına rivayet edilir. Rüya sahibinin uzun sürecek problemlerle karşılaşacağı ve bir süre zorluk çekeceği, moralsiz ve hasta olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kambur Olmak

Bir kişi eğer rüyasında kendisini kambur olarak görürse onun rüyası hem hayra hem de şerre alamet eder. Rüya sahibinin taşıdığı utancın ve mahcubiyetin sırtında kambur oluşturduğuna ve başını eğdirdiğine işaret ederken diğer bir yandan yokluğun kişiyi yorduğuna usandırdığına rivayet edilir. Bu rüya ayrıca rüya sahibinin borçlarının biteceğine ve yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada Kambur İnsan Görmek

Rüyada kambur insan görmek, deyim yerindeyse evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve rüyayı gören kişinin hayatının, planlarının ve işlerinin alt üst olacağına, sakin giden yaşamının sarsılacağına ve kişinin kavgaların ve karmaşaların içinde kalacağına delalet eder.

Rüyada Kambur Adam Görmek

Rüyada kambur adam görmek ve onunla konuşmak, rüya sahibinin bütün ağız tadını ve uykularını kaçıracak, sağlığını bozacak, üzülmesine neden olacak bazı olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Belinin Büküldüğünü Görmek

Rüyada belinin büküldüğünü görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin hayatının kolaylaşacağı, işlerinin yoluna gireceği, mutluluğunun ve kazancını çoğalacağı anlamına gelir.

Rüyada Saçının Ağarması

Rüyada saçının ağarması iyilik ve hayra rivayet edilir ve Allah’ın rüya sahibine yaşlanmayı ve torunlarını görmeyi nasip edeceği şeklinde açıklanır.

Rüyada Yaşlanmak

Bir kişinin rüyasında kendini yaşlanmış olarak görmesi şanssızlık ve kısmetsizlik olarak kabul edilir ve kişinin yaşayacağı zor günlerle ifade edilir. Aksilik ve terslik olarak yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!