RuyaTabirleri.com

Rüyada Kamet Getirmek

Rüyada kamet getirmek, çok hayırlı, müjdelere vesile olan bir rüyadır. Her ne sıkıntı olursa olsun biteceğine ve kişinin nihayet rahat edeceğine alamettir. İslami yorumlara göre, hayırların en yücesini işaret eden rüya, bağışlanma ve günahlardan azat olma manasına da gelir. Kişinin bugüne kadar ettiği duaların, kalbinden geçen arzularının kabul olacağına, yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine de tabir edilir. Kamet getiren kişinin sağlıklı evlatları olur ve yaşlılığını rahat geçirir. Elden ayaktan düşmeden, sağlığı yerinde olacak şekilde yaşayan rüya sahibinin rızkının da daim olacağına, fakirse elinin bollaşacağını, nimetlerin ve kısmetlerin artacağını ifade eder. Bekar bir erkek kamet getirdiğini görürse, namazını kılan, ibadetlerini harfiyen yerine getiren, harama bakmayan ve herkesin beğenip, el üstünde tuttuğu bir bayanla evlilik yapar. Bir erkeğin kamet getirdiğini gören bekar bayanlar ise, görücü usulü bir evlilik yaparlar ve asla sorun yaşamazlar.

Rüyada Kamet Getiren Erkek Görmek

Yaşlı insanlar için evlatlarının hayırlı çıkacağına ve asla kendilerini ihmal etmeyeceklerine, her işlerinde anne ve babasının hayır duasını alarak hareket edeceklerine işarettir. Ağız tadıyla geçecek yaşamda, kişinin dileklerinin de karşılığını bulacağına, bekarlar için muratlarına erişeceklerine de yorumlanır.

Rüyada Kamet Getiren Cemaat Görmek

Kişinin kendisi gibi, tüm çevresinin, aile dostlarının, akrabalarının ve ailesinin de dini açıdan ilim irfan sahibi olduklarını, her kim sıkışırsa veya derdi olursa, herkesin o kimseye yardım eli uzattığına, her işi gönülden yapan rüya sahibinin hayırlarına sürekli yenilerini eklediğine alamettir. Sözü dinlenen biri olmak ve gelecekte önemli toplulukları yönetecek, onlara doğru yolu gösterecek bir lider haline gelineceğine de haber verir.

Rüyada Kamet Getirmenin Psikolojik Yorumu

Allah sevgisinin kişi için çok önemli olduğunu ve yaşadığı her anı bir mucize olarak nitelendirdiğini, asla inancına ters düşecek şekilde davranmadığını tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: