RuyaTabirleri.com

Rüyada Kamet Görmek

Rüyada kamet görmek, uzun bir süreden beri gerek iş hayatında ve gerekse de aile hayatında çok zor ve sıkıntılı günler geçiren rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile bu durumdan herhangi bir zarar görmeden ve sıkıntı çekmeden kurtulacağına, işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına ve çok uzun bir süre sonra ferah bir hayata adım atacağına delalet eder.

Rüyada Kamet Dinlemek  

Rüyayı gören kişinin, başını koyduğu yolda çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, bu sayede büyük başarılar kazanacağına, kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve kendisi üzen, kıran ve işlerini baltalayan kişileri hayatından çıkartacağına alamet eder.

Rüyada Kamet Etmek  

Rüya sahibinin, maddi ve manevi olarak çok sıkıntılı olduğu bir dönemde büyük sorunlar ile yüz yüze geleceğine, pek istenmeyen şeyler yaşanacağına, ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine ve kısa süre sonra elinde bulunan kazançları daha da arttıracağına işaret eder.

Rüyada Kamet Getirmek  

Rüyayı gören kişinin, çok sıkıntılı ve sorunlu bir durumla boğuşan bir ahbabının sıkıntılarına çare olacağına, üzüntülerini bölüşeceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına ve rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine tabir edilir.

Rüyada Kamet Getirdiğini Görmek  

Rüya sahibinin, aile hayatında ve iş hayatında kendisini çok üzen ve yıpratan olaylar yaşadığına, bu yüzden çok sıkıntılı durumlarla karşılaşacağına, hayallerine bir türlü kavuşamayacağına, yakın zamanda büyük bir tartışma yaşayacağına ve bu tartışma yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kamet Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Tayyar (09 Nisan 2014 saat: 09:28)

    Selamün aleyküm ,

    Ben rüyamda cami avlusunda abdest aliyodum tam o sirada kamet getiriliyodu ve ben cabucak abdestimi alip camiye dogru yürüyodum. Camiye girdim elimde Bir sivilce kanadigi icin yeniden abdest almak icin disari ciktim , abdestimi alip yeniden iceri girdim.
    Ön saflara dogru yürümeye basladigimdA en ön saflarda birden kadinlari namaz kilarken gördüm , erkekler ise arkalarda idi. Bende birden baska bir odaya gidip Tek basima namazi kildim. Namaz sirasinda kiblenin yönünü sasirdigimi anladim ve daha sonra namaz sirasinda kible ye döndüm. Kible yönünü sasirdigimda sag tarafima yani kible Saat 12 ye bakiyosa ben saat 3 e dogru bakarak kiliyodum. Bunlarin hepsi ögle namazinin farzinda oldu ve disarida acik bir hava icerisi ise cemaatin bulundugu yer Karanlik hafif aydinlik, Tek basima namazimi kildigim yer aydinlik idi .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,