RuyaTabirleri.com

Rüyada Kamp Görmek

Rüyada kamp görmek, temposu yoğun bir işte çalışan rüya sahibinin sıkıldığına ve bir müddet ortamdan uzaklaşıp, kendisiyle baş başa kalmak isteyeceğine, hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine alamettir. Yalnız kalmaktan korku duyan kişinin, sürekli kalabalık ortamlarda bulunmaya çalıştığına da yorumlandığı gibi, kalabalık aile özlemi nedeni ile erken yaşta evlilik yapmanın ve çok sayıda çocuk sahibi olmanın da tabiridir. Gereksiz şekilde sorumluluk altına girecek olan kişinin bir anda şartlarını zorlamaktan dolayı duyacağı mutsuzluğu ve tedirginliği delalet eden rüya, bağımsızlık mücadelesi verileceğine, kişinin kendisini kabul ettirmek için sürekli çaba göstermek zorunda kalacağına da alamet eder.

Rüyada Kamp Yapmak

Çok fazla fedakarlık yapmaktan sıkılan rüya sahibinin biraz kendisiyle ilgileneceğine, iç dünyasına döneceğine ve bu dönemde işlerini hafifleterek, özel ilgi alanlarına yöneleceğine alamet eder. Kabuğuna çekilmek, doğru kararlar almak manasına da gelen rüya, psikolojik olarak kendisini yorgun hisseden kişilerin bir anda yenilenmek isteyeceklerini ve yaşamlarında büyük kararlar alarak değişiklikler yapacaklarını da tabir eder.

Rüyada Kampa Gitmek

Kalabalık bir grupla kampa gitmek, iyi bir arkadaş çevresine sahip olmaya, kişiye sosyal ve manevi anlamda tam bir uyum içinde yaklaşacak biriyle evlenmeye, eğlenceli geçecek bir hayata işarettir. Çok büyük sorunların olmayacağı, ufak tefek sağlık sorunları dışında kişinin mutsuzluğa kapılmadan, hayatın tadını doyasıya çıkaracağı bir yaşama kavuşacak olmasına delalettir.

Rüyada Kamp Görmenin Psikolojik Yorumu

İnzivaya çekilmek, dikkat çekmek ve yalnız hissetmek manasına gelir. Kişinin içinde yaşadığı çelişkili durumlardan ve korkularından kaynaklı bir şekilde ilgi odağı olmak için istemsizce çaba harcadığını ve başkalarının kendisiyle ilgilenmesinden mutluluk duyduğunu, öte yandan da ısrarla yalnız kalmak için uğraştığını bildirir. İkilemlerin ve çelişkilerin sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!