RuyaTabirleri.com

Rüyada Kamyon Görmek

Rüyada kamyon görmek, kamyona binmek, kedere, üzüntüye, uzun ve zahmetli bir yolculuğa başlayacağınıza, hasretinize kavuşacağınıza ve üzücü bir haber alacağınıza işaret eder.

Kamyona binmek işlerinizin iyiye gideceğine, geçim sıkıntılarından kurtulacağınıza ya da iş yerinizdeki pozisyonunuzda biraz daha yükseleceğinize delalet eder. Ağır yüklü kamyona binmek, güzel geçecek, sonunda güzel paralar kazanacağınız, ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Eğer bindiğiniz kamyonda yük yoksa sonunda eli boş döneceğiniz hatta zarar edeceğiniz ticari bir yolculuğa işarettir.

Rüyada Kamyon Kazası Görmek

Kaza yapmış kamyon büyük bir mevki sahibi olmaya; yuvarlanmış kamyon, şarampole uçmuş kamyon, itibarınızın kısa süreli düşüş olacağına, saygınlığınızı kaybedeceğinize; kamyon altında kalmak, zenginliğe ya da ailen büyüklerinizden kalacak büyük bir mirasa işaret eder. Rüyada kamyonun peşinden koşmak, kamyonun kasasına takılmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır.

Rüyada Kamyon Kullanmak, Kamyon Sürmek

Rüyasında bir kamyon kullandığını görmek, kamyon sürmek bulunduğu iste basarîli bir idareci olduğuna; memur veya isçi değil de halktan biri ise, onlar tarafından sevildiğine, sayıldığına ve becerikliliği yüzünden onların hükümetle olan işlerinde aracılık yaptığına delalet eder. Bir kamyonun içinde olduğunu görmek, bir suçtan dolayı tutuklanacağına ve sonra suçsuzluğu anlaşılarak tutuklanmanın geçersiz olacağına delalet eder.

Rüyada Kamyon Çarpması

Rüyada kendisine kamyon çarptığını gören kişinin, hayatındaki hiçbir işinin iyi gitmeyeceği, maddi ve manevi açıdan dara düşeceğini, üzüntülü, kederli ve sıkıntılı zor geçecek bir döneme girdiğini işaret eder. Rüyada kamyon çarpması kötü yorumlanan rüyalar arasına girer. Kendisine rüyada kamyonun çarptığını gören kişi gerçek hayatında çok dikkatli olmalıdır. Rüyada bir tanıdığınıza çarpan kamyon, sizin tarafınızdan o kişiye yapılacak kötülüğe, atacağınız iftiraya, o kişiye karşı düşmanlık güdeceğinize ancak bunların dönüp dolaşıp size patlayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kamyon Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (28 Ocak 2015 saat: 12:45)

    Bi tarafimiz denizlerle kapli bole hava kotu hic kimseyi tanimiyorum daha yagmur baslamadn bi cocuk kamyona binip bni ezmeye kalkıo bn kucuk oda ama elektrikli bi odaya giiorum kolum prize carpio duman filan cikio bn hmn kaciyorum hmn sonra yagmur siddetli bir sekilde yagiyor bir ewe giriyorum oraya herkezi cagriyorum kucuk cocuguda bn cmdn bakarken cocuk bni prizle oldurmeye kalkarken yanmaya baslio tanimadigim bi adm sondurmek icin kolundan filan tutarkn o adamnda kolu kopuyo Ondan sonra uyandm

  2. kemal (14 Ocak 2014 saat: 09:37)

    bir arkadaşımla bir yoldayız ve hafif şişman bir kadın eski bir kamyon kullanıyor. sonra bağırarak üzerimize doğru geliyor biz kaçıyoruz ama kurtulmamız için ikiye ayrılmamız gerektiğini düşünüyorum ve arkadaşıma başka bir yol gösteriyorum o arada kamyon onun peşinde gidiyor ama ben kaçmıyorum ve kamyonu gördükten sonra kaçmaya başlıyorum izimi kaybettirip bi çalılığın arkasına sığınıyorum sabaha kadar orada duruyorum uyumama yakın garip birilerini görüyorum ve uğuyorum kalktığımda birçok üniversite arkadaşımın arasında uyanıyorum tam hatırlamadığım bir dialog geçiyor aramızda ve uyanıyorum…. şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,