RuyaTabirleri.com

Rüyada Kamyon Görmek

Rüyada kamyon görmek, kamyona binmek, kedere, üzüntüye, uzun ve zahmetli bir yolculuğa başlayacağınıza, hasretinize kavuşacağınıza ve üzücü bir haber alacağınıza işaret eder.

Kamyona binmek işlerinizin iyiye gideceğine, geçim sıkıntılarından kurtulacağınıza ya da iş yerinizdeki pozisyonunuzda biraz daha yükseleceğinize delalet eder. Ağır yüklü kamyona binmek, güzel geçecek, sonunda güzel paralar kazanacağınız, ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Eğer bindiğiniz kamyonda yük yoksa sonunda eli boş döneceğiniz hatta zarar edeceğiniz ticari bir yolculuğa işarettir.

Rüyada Kamyon Kazası Görmek

Kaza yapmış kamyon büyük bir mevki sahibi olmaya; yuvarlanmış kamyon, şarampole uçmuş kamyon, itibarınızın kısa süreli düşüş olacağına, saygınlığınızı kaybedeceğinize; kamyon altında kalmak, zenginliğe ya da ailen büyüklerinizden kalacak büyük bir mirasa işaret eder. Rüyada kamyonun peşinden koşmak, kamyonun kasasına takılmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır.

Rüyada Kamyon Kullanmak, Kamyon Sürmek

Rüyasında bir kamyon kullandığını görmek, kamyon sürmek bulunduğu iste basarîli bir idareci olduğuna; memur veya isçi değil de halktan biri ise, onlar tarafından sevildiğine, sayıldığına ve becerikliliği yüzünden onların hükümetle olan işlerinde aracılık yaptığına delalet eder. Bir kamyonun içinde olduğunu görmek, bir suçtan dolayı tutuklanacağına ve sonra suçsuzluğu anlaşılarak tutuklanmanın geçersiz olacağına delalet eder.

Rüyada Kamyon Çarpması

Rüyada kendisine kamyon çarptığını gören kişinin, hayatındaki hiçbir işinin iyi gitmeyeceği, maddi ve manevi açıdan dara düşeceğini, üzüntülü, kederli ve sıkıntılı zor geçecek bir döneme girdiğini işaret eder. Rüyada kamyon çarpması kötü yorumlanan rüyalar arasına girer. Kendisine rüyada kamyonun çarptığını gören kişi gerçek hayatında çok dikkatli olmalıdır. Rüyada bir tanıdığınıza çarpan kamyon, sizin tarafınızdan o kişiye yapılacak kötülüğe, atacağınız iftiraya, o kişiye karşı düşmanlık güdeceğinize ancak bunların dönüp dolaşıp size patlayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,