RuyaTabirleri.com

Rüyada Kamyona Binmek

Rüyada kamyona binmek, rüya sahibi kişinin büyük bir işe gireceğinin habercisidir. Binilen kamyonun büyüklüğüne, yeniliğine göre de yorumlanmaktadır. Şayet kişi büyük ve yeni bir kamyona biniyorsa, gireceği işte başarılı olacağına ve sonuçlarının kendisi için hayırlı olacağına, kamyon eski ve küçükse girişilecek işten zarara uğramış bir şekilde çıkılacağına işaret etmektedir. Rüyada bindiğiniz kamyon aynı zamanda memur olan kişiler için tayin olup, evini başka bir şehre taşımak zorunda kalacağına da delalet eder.

Rüyada Kamyon Sürmek

Rüyada kamyon sürmek kadere ve kedere yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntılı bir sürece girip iş ve aile hayatı ile ilgili yaşayacağı sıkıntılara alamet eder. Rüyada sürülen kamyonun yük dolu olması, yaşanacak sıkıntının büyüklüğü hakkında bilgi vermektedir. Tıka basa yük dolu bir kamyon, kişinin gerçek hayattaki sıkıntılarının kaldırabileceğinden çok daha fazla, ağır olduğuna delalet etmektedir. Bunun yanı sıra boş kamyon sürmek, geçici ve hafif sıkıtılar olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Kamyon Görmek

Rüya da kamyon görmek kimi zaman taşınmaya, kimi zamanda çalıştığınız ve yaptığınız işten memnun olmadığınıza işaret eder. Aynı zamanda kişinin işinden ayrılıp, başka bir iş arayışına gireceğine de delalet eder.

Rüyada Tıra Binmek

Rüyada tıra binmek, ticari anlamda çok büyük işler yapılacağına ve girilecek karlı ortaklıklar sonunda kazanılacak büyük paralara mala ve mülke delalettir. Rüyada tıra binip seyahat ettiğinizi görmek, çok daha büyük işlere teşebbüs edeceğinize Allah’ın izni ile bu işlerden de alnınızın akıyla çıkacağınıza alamet etmektedir. Rüyasında tır sahibi olduğunu gören kişi, yaptığı yararlı işler sonucunda büyük bir arsaya ya da tarlaya sahip olacak demektir. Bazı rüya tabircileri ise tır rüyalarını, kişinin yaşadığı sıkıntılara, hanenin taşınmasına, ev değişikliğine ya da iş hayatında yaşanacak tayin nedeni ile şehir değiştirileceğine yorumlamaktadırlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,