RuyaTabirleri.com

Rüyada Kamyonet Görmek

Rüyada kamyonet görmek, rüyayı gören kişinin yaşamın yükünü omuzlarında taşıdığına, geçim mücadelesi içinde olduğuna, tek başına ailesinin geçimini sağlamak için mücadele ettiğine ve yetersiz kaldığı zamanlarda da bunun üzüntüsünü yaşadığına rivayet edilir. Rüya sahibinin var gücüyle ailesinin ihtiyaçlarını karşılamak için mücadele verdiğine, yaşam şartlarını yükseltmek için nefes tükettiğine, onlar için cefa çekip, sonsuz fedakârlıklar yaptığına alamet eder.

Rüyada Kamyonet Kullanmak

Rüyayı gören kişinin önemli işlerin başına getirileceğine, işinde başarılı olacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine bu sayede bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin hem itibarının hem de malının ve parasının çoğalacağı anlamına gelir.

Rüyada Kamyonete Binmek

Rüyada kamyonete binmek de kamyonet kullanmak gibi tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yetenekleri ile zekâsını birleştirerek güzel işler yapacağına, kazanç elde edeceğine, adından söz ettirecek adımlar atacağına ve kendisine hayır getirecek girişimlerde bulunacağına delalet eder. Rüya sahibinin geleceğiyle ilgili kurduğu planları hayata geçirme olanaklarına sahip olacağına yorulur.

Rüyada Kamyon Görmek

Rüyayı gören kişinin canın sıkılmasına neden olacak bazı kötü haberler alacağına ya da olumsuz olaylar yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kötü ve zor günler geçireceğine, sağlığından olacağına, işlerinden de geri kalacağına işaret eder.

Rüyada Kamyon Sürmek

Rüyayı gören kişinin yaşamında engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, şansının ve kısmetlerinin açılacağına, rahatının yerine geleceğine, gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Kamyona Binmek

Rüyayı gören kişinin ticaret ehli kimse olacağına, kendi işini kurarak, alın ter ile ekmeğini kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, kazancını çoğaltacağına, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına bundan da büyük haz ve huzur duyacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kamyonet Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. aygül (09 Aralık 2014 saat: 21:57)

    Rüyamda babamla birlikte köyden şehre inmek için kamyonetle yola çıktık.Yollar çok dar ve kasıslıydi ve aşağısı uçurumdu ve çok korkuyordum babam aşiri süratle kamyoneti suruyordu ..sonra yolda bir engele takıldı ve hızla geri gidip engeli aşmak için ileri doğrun hızla surdu ama engeli geçemeyip orada kaldı..ruyam bukadar yorumlarmisiniz tşkler

  2. sevinç önal (10 Mayıs 2014 saat: 23:39)

    Ruyamda disarda oluyorum ve evimin esyalarinin komple calindigini kamyona yuklenmis oldugunu kamyonun arka kapisininda acik oldugunu arkadan kamyonun kactigini. kacarkende arkadan bi kac parca esyanin dustugunu goruyorum.hirsizlarin yuzlerini gormuyorum.yanimdaki kisiyede (ayni evi paylastigim erkek arkadasim )yuzunu gormedim ama diyorum ki.galiba bize uyku ilaci vermisler yoksa uyanirdik.kamyondan dusen parcalari tekrar eve aliyoruz.tekrar dizeriz evimizi diyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,