RuyaTabirleri.com

Rüyada Kamyonlar Görmek

Rüyada kamyonlar görmek, hem iş hem de özel hayattaki düzenin birkaç kere bozulacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine tabir edilir. İş hayatındaki ve aile hayatındaki mutluluğu ve huzuru çekemeyen kişilerden ötürü çeşitli musibetlerin yaşanacağına, hiç beklemeyen bir anda kötü haberler alınacağına ya da başarısızlık yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Kamyonların Çarpışması

Eş, dost ve akrabaları bile çok üzecek, derinden sarsacak ve uzun süre etkisinin geçmeyeceği bazı olayların yaşanacağına ve çaresizlik içinde ellerin kolların bağlı kalacağına tabir edilir. Planların ters tepeceği, karşılaşılanlar ile kafadakilerin örtüşmeyeceği, aksiliklerin bir biri ardından geleceği ve bu durumlarla baş etmek için büyük çaba harcanacağı ile tabir edilir.

Rüyada Büyük Kamyonlar Görmek

Can sıkıntısına neden olacak bazı sorunların baş göstereceğine, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine ve çok halsiz, mutsuz ve yorgun hissedileceğine rivayet edilir. Aynı zamanda, hayat enerjisinin azalmasına ve kişinin kendinde elini kolunu kaldıracak gücü dahi bulamamasına alamet eder.

Rüyada Otobüsler Görmek

İş hayatında ve sosyal hayatında kendisini çok büyük sıkıntıya sokacak ve üzecek olaylar ve kişilerle karşılaşan rüya sahibinin çok sinirlenip insanlara ve kendisine çok zarar vereceğine ve bu yüzden sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, eğer böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsa duygularına çekidüzen vermesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Arabalar Görmek

İşlerin ters gideceği, kazaların ve belaların eksik olmayacağı, mali kriz yaşanacağı ve bunun verdiği üzüntünün büyük bir asabiyet ve çöküntü yaratacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca, kötü ve zor günlerin geleceğine, daha önce hiç başa gelmeyen olaylarla karşılaşılacağına, tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine ve birçok sorunla başa çıkmak zorunda kalınacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!