RuyaTabirleri.com

Rüyada Kan Aldırmak

Rüyada kan aldırmak, art niyetli, dedikoducu, kem gözlü, fesat, düzenbaz ve hileci kişilerin varlığına delalet eder. Bu kişiler, gereksiz ve deli saçması sözlerle rüya sahibinin canını sıkmayı, moralini bozmayı ve tüm neşesini kaçırmayı beceriyorlar demektir. Hatta bu kimselerin en iyi yaptığı şeyin can sıkmak olduğu söylenmektedir. Rüyada kan aldırmak, kişiye dert olacak, öfkesinden gözyaşı döktürecek ve yüzünün asılmasına neden olacak haberler alması anlamına gelir.

Rüyada Kolundan Kan Aldırmak

Rüyada kolundan kan aldırmak tek şekilde tabir edilmez her iki kola göre farklı tabir edilir. Eğer kan sağ koldan aldırıldıysa rüya sahibinin yakınındaki kişileri ziyaret edip, hal hatır soracağına eğer kan sol koldan alınıyorsa da rüya sahibinin kasasına delalet eder.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek iyi değildir, rüya sahibinin doğrudan, iyiden, güzelden ve haktan uzaklaşmasına işaret eder. Rüya sahibi dini terk edecek ve Allah katında günah olan işler yapmaya başlayacak demektir.

Rüyada Kan Vermek

Rüyasında kan verdiğini gören kişi, pek çok kişinin bir araya gelerek gönül birliği etmesi ve iş birliği yapması sayesinde çok büyük bir yükümlülüğün altından kalkmayı başaracak ya da içine düştüğü çıkmazla baş edebilecektir.

Rüyada Kan Akması

Rüyada kan aktığını görmek, iyi durumda olanların müşkül durumlara düşeceğine bunun tam tersi olarak da müşkül durumda olanların şifa bularak düzlüğe çıkacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Şırınga Görmek

Rüya sahibinin zahmet ve sıkıntı yaşayacağına hayatında bazı karmaşalar olacağına ve bazı kimselerle görüş ayrılığı yaşayarak onlarla yolunu ayıracağına delalet eder. Sıkıntılı hallere düşmeye tabir edilir.

Rüyada Doktor Görmek

Rüyada doktor görmek, tahsilli, kültürlü, görgülü ve aile terbiyesi almış bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: