RuyaTabirleri.com

Rüyada Kan Aldırmak

Rüyada kan aldırmak, art niyetli, dedikoducu, kem gözlü, fesat, düzenbaz ve hileci kişilerin varlığına delalet eder. Bu kişiler, gereksiz ve deli saçması sözlerle rüya sahibinin canını sıkmayı, moralini bozmayı ve tüm neşesini kaçırmayı beceriyorlar demektir. Hatta bu kimselerin en iyi yaptığı şeyin can sıkmak olduğu söylenmektedir. Rüyada kan aldırmak, kişiye dert olacak, öfkesinden gözyaşı döktürecek ve yüzünün asılmasına neden olacak haberler alması anlamına gelir.

Rüyada Kolundan Kan Aldırmak

Rüyada kolundan kan aldırmak tek şekilde tabir edilmez her iki kola göre farklı tabir edilir. Eğer kan sağ koldan aldırıldıysa rüya sahibinin yakınındaki kişileri ziyaret edip, hal hatır soracağına eğer kan sol koldan alınıyorsa da rüya sahibinin kasasına delalet eder.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek iyi değildir, rüya sahibinin doğrudan, iyiden, güzelden ve haktan uzaklaşmasına işaret eder. Rüya sahibi dini terk edecek ve Allah katında günah olan işler yapmaya başlayacak demektir.

Rüyada Kan Vermek

Rüyasında kan verdiğini gören kişi, pek çok kişinin bir araya gelerek gönül birliği etmesi ve iş birliği yapması sayesinde çok büyük bir yükümlülüğün altından kalkmayı başaracak ya da içine düştüğü çıkmazla baş edebilecektir.

Rüyada Kan Akması

Rüyada kan aktığını görmek, iyi durumda olanların müşkül durumlara düşeceğine bunun tam tersi olarak da müşkül durumda olanların şifa bularak düzlüğe çıkacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Şırınga Görmek

Rüya sahibinin zahmet ve sıkıntı yaşayacağına hayatında bazı karmaşalar olacağına ve bazı kimselerle görüş ayrılığı yaşayarak onlarla yolunu ayıracağına delalet eder. Sıkıntılı hallere düşmeye tabir edilir.

Rüyada Doktor Görmek

Rüyada doktor görmek, tahsilli, kültürlü, görgülü ve aile terbiyesi almış bir kimsenin varlığına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kan Aldırmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Mehmet çil (11 Ekim 2015 saat: 00:32)

    Bu sabah a karşı gördüm bu rüyayı uyku ve uyanıkim arasında birisi yatağım in yanına gelip sol koluma iğnesi çok sert bir şekilde sokarak kan alıyor bunu yaparken gülüyor ve cok can yakıcı bir şekilde iğnesi cikariyordu hemen uyandım ve uyandığında sol kolum uyuşmustu
    Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.


  2. Selçuk Tikiz (25 Kasım 2015 saat: 09:02)

    Rüyamda ilk başta erkek hemşire sağ koldan kan almaya çalıştı kan çıkmadı. Sonra bir anda Sol kolay hızlı bir hamle ile herhangi bir damara iğneyi batırıp kan almaya çalıştı. Kan çıkmadı ama kanda görmedim. Sonra iğnenin battığı yerler sanki sigara izmaritini damarın içine kalmışlar gibi şişti. Bu rüyanın tabiri nedir. Açıklamasını yapabilir misiniz. Teşekkür ederim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,