RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Kan Almak

Rüyada kan almak, uzun zamandır projeler gerçekleştirilip çalışmalar yapılan iş hayatında çok yüksek bir performans sergileyip üst kademelerden birisinde  mevki almaya delalet edilir. Aynı zamanda, uzun bir zamandan beri hayatlarını birleştirmek için çabalayan kişilerin en kısa zamanda evlilik yoluna çıkacaklarına işaret edilir

Rüyada Vücudundan Kan Aldırmak

Rüyada vücudundan kan aldırmak, iş hayatı içinde çok büyük başarılar sağlanacağına, bu başarılar sayesinde uzun zamandan beri ertelenen bir şeyin yapılacağına ve hem aile hayatındaki hem sosyal hayattaki insanların bu durumu sevinç ile karşılayacağına yorulur.

Rüyada Vücuduna Neşter Vurularak Kan Alındığını Görmek

Rüyada vücuduna neşter vurularak kan alındığını görmek, sosyal hayatta ya da iş hayatında tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine tabir edilir.

Rüyada Kan Alıcı Görmek

Rüyada kan alıcı görmek, birkaç şekilde yorumlanır. Eğer görülen kişi genç biri ise, devlet kapısında, para ile ilgili bir iş yapan kişiye yorumlanır. Eğer görülen kişi yaşlı ise, rüya sahibinin uzun zamandan beri elde ettiği şeylerin bir zamanlar kendi dedesine ait olduğuna tabirdir.

Rüyada Genç Birisinden Kan Aldığını Görmek

Rüyada genç birisinden kan aldığını görmek, yapılan işlerde ve ortaya konan projelerde çok iyi performanslar sergileneceğine ve bu sayede düşmanlara ve rüyayı gören kişiyi çekemeyenlere üstün geleceğine delalet edilir.

Rüyada İhtiyar Birisinden Kan Aldığını Görmek

Rüyada ihtiyar birinden kan aldığını gören kişinin, aile büyüklerine karşı iyi davranılmadığına ve bu kişilerin çok büyük kırgınlıklar ve üzüntüler yaşayacağına işaret edilir.

Rüyada Kan Aldırdığı Yerden Kan Çıkması

Rüyada kan aldırdığı yerden kan çıkması, rüya sahibinin, içinde bulunduğu yıl boyunca ve daha sonra uzunca bir süre herhangi bir hastalığa tutulmayacağına ve var olan hastalıklarından kurtulacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!