RuyaTabirleri.com

Rüyada Kan İşediğini Görmek

Rüyada kan işediğini görmek, bazen hastalıklardan şifa bulmaktır. Bu rüyayı gören eğer ciddi bir rahatsızlığı varsa bundan kurtularak afiyette olur. Bu rüya bazen de uzun bir yolculuğa yorulmaktadır. Rüyayı gören kişi kendisi için hayırlı olacak bir yolculuğa çıkar ya da hapisteyse özgürlüğüne kavuşur. Rüyada işerken az miktarda kan gören, küçük çaplı bir para kaybı yaşar. Yine bu rüya hırsızlığa veya insanları kandırmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Kan Görmek

Birçok tabirci kan görülen rüyanın bozulduğunu söyler. Fakat bazı alimler bu rüyayı yorumlamıştır. Rüyada görülen kan, haram bir kazanç elde etmeye veya çalışmadan mal toplamaya işaret olabilmektedir. Vücudundan herhangi bir yara olmaksızın kan aktığını gören kişi eğer maddi sıkıntı çekiyorsa feraha kavuşur ve eline çok miktarda para geçer. Rüyasında çok kan görmek elde edilecek hayır, kazanç ve başarıdır. Rüyasında arka kısımdan gelen temiz kan günahlardan arınma, tövbe etme ve doğru yola girmedir.

Rüyada İşediğini Görmek

Rüyada idrarını yaptığını gören fakirse eline geçen para ile zengin olur. Tüccar kişi bu rüyayı görürse para kaybeder ve çalışma hayatında bazı kayıplar yaşar. İdrarı tutmak sonra bırakmak elinden bir miktar malın kaybolmasına, bazen de iyiliğin yanında kötülük, hayrın yanında şerre işarettir. Ayakta işeyen malını boş işler için israf eder. Zorlukla işemek geçim sıkıntısı ve maddi ihtiyaçtır. İşerken buhar çıktığını görmek, kuvvetli ve güçlü bir evlada sahip olmaktır.

Rüyada Kanlı İşemek

Rüyada kanlı bir şekilde işediğini gören kişi ya bir haber alır ya da zinaya bulaşır. Bu rüya beklenmedik yerden gelen hayır veya şer olduğu bilinmeyen bir havadistir. Yine işerken kan aktığını gören zorlukla beraber kolaylığa da ulaşır. Bu rüya, gelecek günlerde yaşanacak sıkıntılara ve bir müddet sonra bu sıkıntılardan kurtulmadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!