RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Kan Kusmak

Rüyada kan kusmak, sağlığı bozulmuş olan ya da illet bir hastalıkla savaşan kimseler dışındakiler için hayır olarak yorumlanır. Fakat sağlığı yerinde olmayan kişiler için kurtuluşa eremeyecekleri şeklinde tabir edilir. Bunun dışındaki kimselerin rüyada kan kusması güzel günler görmeye, herkese nasip olmayacak kadar özel duyguların yaşanmasına, zenginliğe, iyi geçime ve kolay bir hayat sürmeye rivayet edilir.

Rüyada Kan Kustuğunu Görmek

Rüyada kan kustuğunu gören kişi sıkıntıdaysa bu rüya sıkıntısının çok daha fazla artacağına ve dayanılmaz bir hale geleceğine işaret eder. Hiçbir derdi olmayan ve keyfi yerinde olan kişiler için de müjdeli haberler almaya, çok mutlu olmaya, şifaya kavuşmaya ve bol kazanç elde etmeye yorulur.

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi

Rüyada ağızdan kan gelmesi rüyayı gören kişinin kendisini çok rahatsız edeceği bazı sözler işiteceği anlamına gelir. Kişinin kendisi hakkında çok zor ve ağır gelecek bazı laflar duyacağı hem öfkeleneceği hem de üzüleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kan Kusan Birini Görmek

Rüyada kan kusan birini görmek, rüya sahibinin çevresindeki işgüzar biri nedeni ile moralinin çok bozulacağına alamet eder. Bu kişi koca bir çam devirecek bir söz söyleyecek ve rüyayı gören kişi kendini çok zor tutacak demektir.

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürmek, gıybet etmeye, çirkin söz söylemeye ve bir kimseyi karalamak için edilmiş kötü konuşmaya alamet eder.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek hayırlara alamet etmez ve gerçek hayatta kanın çıkmasına neden olacak şerli olayların yaşanacağına işaret eder. Musibetli olaylara, melanetli durumlara, kazalara, belalara, uğursuzluklara, düşmanlık gütmeye ve kin duymaya delalet eder. Bir diğer tabire göre kan rüyayı kirletir ve o rüyayı geçersiz kılar diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: