RuyaTabirleri.com

Rüyada Kan Kusmak

Rüyada kan kusmak, sağlığı bozulmuş olan ya da illet bir hastalıkla savaşan kimseler dışındakiler için hayır olarak yorumlanır. Fakat sağlığı yerinde olmayan kişiler için kurtuluşa eremeyecekleri şeklinde tabir edilir. Bunun dışındaki kimselerin rüyada kan kusması güzel günler görmeye, herkese nasip olmayacak kadar özel duyguların yaşanmasına, zenginliğe, iyi geçime ve kolay bir hayat sürmeye rivayet edilir.

Rüyada Kan Kustuğunu Görmek

Rüyada kan kustuğunu gören kişi sıkıntıdaysa bu rüya sıkıntısının çok daha fazla artacağına ve dayanılmaz bir hale geleceğine işaret eder. Hiçbir derdi olmayan ve keyfi yerinde olan kişiler için de müjdeli haberler almaya, çok mutlu olmaya, şifaya kavuşmaya ve bol kazanç elde etmeye yorulur.

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi

Rüyada ağızdan kan gelmesi rüyayı gören kişinin kendisini çok rahatsız edeceği bazı sözler işiteceği anlamına gelir. Kişinin kendisi hakkında çok zor ve ağır gelecek bazı laflar duyacağı hem öfkeleneceği hem de üzüleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kan Kusan Birini Görmek

Rüyada kan kusan birini görmek, rüya sahibinin çevresindeki işgüzar biri nedeni ile moralinin çok bozulacağına alamet eder. Bu kişi koca bir çam devirecek bir söz söyleyecek ve rüyayı gören kişi kendini çok zor tutacak demektir.

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürmek, gıybet etmeye, çirkin söz söylemeye ve bir kimseyi karalamak için edilmiş kötü konuşmaya alamet eder.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek hayırlara alamet etmez ve gerçek hayatta kanın çıkmasına neden olacak şerli olayların yaşanacağına işaret eder. Musibetli olaylara, melanetli durumlara, kazalara, belalara, uğursuzluklara, düşmanlık gütmeye ve kin duymaya delalet eder. Bir diğer tabire göre kan rüyayı kirletir ve o rüyayı geçersiz kılar diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kan Kusmak İle İlgili Rüyalar;

  1. ibrahim (12 Ekim 2014 saat: 17:21)

    ya ruyada biraz annemle tartisiyodum diyorumki ins olurum diyorum az bi zaman sonra herkez uyuyo ablamlar (2) sonra ben wc gidiyorum tam tukurucem agzimda kan var tam lavaboyo tukurucem kani basincli sekilde saga sola agzimda kan gordum ya ama saga sola fiskiran kan degildi morumsu sivi sonra rengarenk oldu heryer yere dustum titriyorum yerde zar Zor bagiriyorum sonra anem ler geliyo annemle yine ufak tartisma geciyo ablamla gidiyoz hastaneye ve ben diyorumki bu degisik kusmuk ornek alalim doktora gosterelim yerde kurumus folyo bastiriyom sag sola suruyom folyoda rengrenk oldu sonra katladim annem bu sure sonra ornek aldinmi dedi ben cikardim actim kare kare renkker olmis silinmis ortalari kare kalmis hastaneye giderken merdivenlerdede nefesim kesiliyo astim hasatliri gibi kiriZim gelmis gibi nefes aliyodum ( simdiden cok saolun cvp atarsaniz merak ettim gercekten)

  2. kübra (10 Nisan 2014 saat: 10:08)

    Rüyamda birden midem bulanıyor lavaboya gidiyorum koyu kırmızı kan kusuyorum doktora gidiyorum teşhis edilemeyen bir kadın hastalığı diyor bunun yanında aynı anda da şuan nişanlı olan bir akrabamın düğün hazırlığını yapıyoruz. Ben herkese hasta olduğumu söylüyorum ama kimsenin umrunda olmuyor. İkinci defa lavaboda kustuktan lavabo deliğinden hamam böcekleri çıkıyor ben kaçıyorum.

  3. berna (20 Ocak 2014 saat: 13:05)

    rüyamda ilk 2 tane turuncu akvaryum balığı gördüm elimde oynarken ağzıma kaçırıyorum çıkarmaya çalışıom bi kaçparça bişiler geliyor.Sonra bian ağzımda çok acılık oluyor ve kan kusmaya başlıyorum, lavobada kan kusarken içimden bazı organlar geliyor birsürü sonra uyandım neye geliyor bunlar tek tek baktıgım da iyi şeler ama birlikte neye geliyor bunlar lütfen cevap verebilirmisiniz… şimdiden teşekürler :))

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,