RuyaTabirleri.com

Rüyada Kan Sıçraması Görmek

Rüyada kan sıçraması görmek, bir uyanışın habercisi olup, kişinin aydınlanacağı, gizli bilgileri elde edeceği yahut sırlara vakıf olacağı günlerin yakın olduğunu bildirir. Can sıkıcı olsa da bazı olayların kişinin cevaplarını bulamadığı soruların çözümünü sağlayacağını, sıkıntılı geçen bu süreçte dostlarla düşmanlar arasında daha net görüşe sahip olunacağını ifade eder. İslami yorumlara göre kişinin üzerine kan sıçradığını görmesi elde edeceği mala veya kazanca haram karıştığına günaha girildiğine dair bir uyarıdır. Rızkını yanlış yollardan elde eden rüya sahibine bir ikaz olarak da ele alınmalıdır. Eğer üzerine kan sıçradığı ve lekelenmediği görülürse, haramdan ve kişiyi şüpheye sevk eden olaylardan kurtulmaya, zihin bulanıklığından refaha ermeye yorumlanır.

Rüyada Üzerine Kan Sıçraması

Elbiselerine başka birinin kanının sıçradığını görmek, o kişinin günahını almaya veya o kimse hakkında gıybette bulunarak günaha düşmeye tabir edilir. Kendi kanının üzerine sıçradığını ve elbiselerinde leke olduğunu gören kişilerin yakın akrabalarından vefat haberi gelir ve kederlenmeye işarettir. Diğer yandan kişi için yaşanacak büyük bir hayal kırıklığına, gönül ilişkilerinde istenen karşılığı görmemeye, yakınlardan maddi zarara uğramaya ve para kaybına delalettir. Herhangi bir yerinde yaralanma veya kanama olmadığı halde üzerine kan sıçradığını görmek, resmi bir işin hallolması adına verilecek rüşvete, kendine ait olmayan kazanca veya mala göz koymaya alamettir.

Rüyada Yüzüne Kan Sıçraması

Hayır değildir ve yapılan işlerin illegal olduğuna, kişinin günah işlemeye olan yatkınlığına, ailesini üzecek bir yaşam tarzına sahip olduğuna yorumlandığı gibi, ahlaksız bir hayata, kişiyi yanlış yollara sevk eden, sorumluluk almayan ve kural tanımayan insanların varlığına yorulur. Aynı zamanda sağlığa dikkat edilmesi gereken günleri, ameliyat veya kaza geçirme gibi durumların yaşanabileceğini de ifade eder.

Rüyada Kan Sıçramasının Psikolojik Yorumu

Ruhani açıdan yaşanan korkuların ve sıkıntıların işareti olan rüya, ölümden duyulan korkuyu, acı çekmekten kaçınmak için alınmaya çalışılan tedbirleri tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!