RuyaTabirleri.com

Rüyada Kan Vermek

Rüyada kan vermek, rüyayı gören kişinin yüzünün güleceği, şansının ve kısmetinin açılacağı, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerine geleceği şeklinde tabir edilir. Hayır işleri yaparak manevi olarak güç ve kudret sahibi olmaya, hidayete ermeye, rahatlamaya ve esenliğe kavuşmaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin yaşama hevesini arttıracak, hayatını güllük gülistanlık edecek ve çocuklar gibi şen olmasını sağlayacak olayların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Birine Kan Vermek

Rüyayı gören kişinin dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, yaptığı işlerin kendisine başarı ve bol kazanç getireceğine, kişinin meslek ve ticaret hayatında hedeflediği noktaya geleceği şeklinde tabir edilir. Sıkıntıların bitmesine ve zorlukların aşılmasına yorulur.

Rüyada Hastaya Kan Vermek

Rüya sahibinin kendisi için hayır, iyilik ve güzellik getirecek işlere gireceğine, kar elde edeceğine, hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada Kan Vermeye Gitmek

Rüyayı gören kişinin her geçen gün kurtuluşa bir adım daha fazla yakınlaşacağına delalet eder. Borçlardan, hastalıklardan, kötü düşüncelerden, korkulardan, karamsarlıktan ve umutsuzluktan kurtulmaya, yenilenmeye, tazelenmeye ve yaşam isteğine kavuşmaya rivayet edilir.

Rüyada Hastanede Kan Vermek

Kötü günlerin geride kalacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin güzel günlere olan inancının boşa gitmeyeceğine, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve rüya sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına tabir edilir.

Rüyada Kan Bağışı Yapmak

Hayra kavuşmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin, çalışkanlığı, inancı ve azmi sayesinde hayatındaki en büyük engelleri bile kaldırmayı başaracağına, böylece kendine olan öz güvenini tazeleyeceğine ve bununla kalmayarak sonunda layık olduğu noktaya geleceğine tabir edilir. Rızkın bollaşmasına, kazancın artmasına, sağlığın ve neşenin de yerine gelmesine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kan Vermek İle İlgili Rüyalar;

  1. kubra (01 Aralık 2014 saat: 15:15)

    Ben sabah namazından sonra sabaha karşı ruyamda rahmetlik amcamı gördüm ona kan vermek istiyordum agliyordum o da hiç bişey söylemeden o da ağlıyordu.benden kan almak istemiyordu.elleri dizlerinin arasında mahcup bi şekilde oturuyordu…amcama bizim kan gruplarimiz ayni niye istemiyorsun tek çare bu diyordum .sonra sarıldigimizi anımanımsıyorum …

  2. naz gül (05 Kasım 2014 saat: 09:27)

    Rüyamda hastanede kan bağışlıyordum biraz verdikten sonra yüzümde su kabarcıkları oluşmaya başladı, hemşirelere bana yan etkisi oldu çıkarın bunu dedim onlar çıkarmasına kolumdan çekip atmaya çalıştım. Sonra doktor hemşireye çıkartın dedi, hemşirede çıkarttı damarlarında sorun yok iyi dedi, sonra zeytin satmaya gelen birileri vardı fakat zeytin çok pahalıydı kilosu 170 tl diyorlardı alamadım… BilgilendirirseniZ çok sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,