RuyaTabirleri.com

Rüyada Kanal Görmek

Rüyada kanal görmek, rüya sahibinin hayatının dönüm noktası olacak bir konu üzerinde çalışacağına ya da hayati bir karar alarak, yaşamını bambaşka bir çizgiye taşıyacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin çok büyük ve önemli projeler peşinde olduğuna ve kimsenin kolay kolay cesaret edemeyeceği,  çok karlı atılımların peşinde koştuğuna işaret eder. Rüyada kanal görmek hayırlı olanın peşinden gitmeye tabir edilir.

Rüyada Su Kanalı Görmek

Rüyada su kanalı görmek, bolluk, bereket ve verim anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm geçim derdinin biteceğine, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına delalet eder.

Rüyada Susuz Kanal Görmek

Rüyada susuz kanal görmek, kuraklık, hastalık, musibet ve sıkıntı olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hem işinden hem de aşından olacağına, hane içindeki huzurunun bozulacağına, borçların yükünü artık kaldıramaz olacağına yani buhran dolu, ağır günler geçireceğine yorulur.

Rüyada Kanaldan Geçmek

Rüyasında bir kanaldan geçtiğini gören kişi, kötü olaylar yaşayacak ve tatsız haberler alacak demektir. Şansın, kısmetin ve huzurun kaybolacağına, ekmek kapılarının kapanacağına, gelirin tükeneceğine bu nedenle de hayatın bu döneminin tam bir kâbusa dönüşeceğine işaret eder.

Rüyada Çeşme Görmek

Rüyada çeşme görmek, sevinçli ve müjdeli haberler almaya,  güzel ve olumlu gelişmeler yaşamaya, umutların ve hayallerin gerçekleşmesine, mutlu günlerin gelmesine, fakirliğine ve yokluğun bitmesine tabir edilir.

Rüyada Çeşmeden Su İçmek

Rüyada çeşmeden su içtiğini gören kişi, hak yolunda hayır işlerinden vazgeçmeyecek, dinine ve kutsal kitaba sıkı sıkıya bağlanacak, haksızlığa karşı gelecek, ezilenin yanında olacak, kimsenin hakkına ve namusuna göz dikmeyecek, az ama helal para kazanacak kimse olarak tasvir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kanal Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. okuz kutuk (01 Ocak 2015 saat: 09:34)

    Karanlık bir yolda annemle uzun süre yuruyoruz.sonra alacakaranlıkta etrafımızda yabancı insanlar bizi sarıyor.kanal a doğru koşuyoruz.kanal bombos içinden bi adam çıkıyor.hızla koşmaya başlıyoruz.karşımda hoslandigim çocuk bana doğru yaklasiyor.motorsikletli bi adam gelince hoslandigim çocuk kayboluyor.ertesi gün markete giriyorum bana bakıyor sürekli.markette bi erkekle konuşuyorum gelip kolundan tutup eve goturuyor.


  2. ebru (13 Mart 2015 saat: 08:40)

    Kenarları toprak olan birbirine bagli sürekli bi yöne dogru akan su kanalları var ben onun içinden koşarak yolu takip ediyorum cok sacma ama içinde balik varmi onu merak ediyorum su kanallarının sonu çöp tenekelerinin orda bitiyo o zamana kadar hiçbir balik görmüyorum ama çöplerin yaninda bir buyuk bi tane de kucuk iki tane balik var abim de varmis büyüğü al ben alamam diyo dokunup bırakıyorum gidiyorum ordan


  3. sera (18 Ağustos 2015 saat: 08:01)

    rüyamda kurt tarzında bir hayvana dönüşmüş insanlar annemi babamı ve beni kovalıyordu kokumuzdan takip etmesinler diye su kanalına girdik su kanalının içindeki otlar titreşince su kanalında gizli olan toplar füzeler vs savaşta kullanılan aletler su yüzüne çıktı daha sonra elimde bir kibritle ben oradan bir şeyleri ateşledim ve kanal boyunca koşarak kaçtım bayağı bir uzaklaştıktan sonra neden patlamadı diye ailemin yanına döndüm ve o sırada bombaların bulunduğu orada ateş yanmaya başlamıştı ve binaların üstleri kopmuş havada savrulup bir yerlere düşüyordu nasıl oradan çıktığımızı bilmiyorum ama bir araba içindeydik ve yeni açılan 100 den fazla mezarın yanından geçiyorduk kimi mezar dolu kimi mezar boştu oradakilere bunu biz yaptık diye söylemek istiyordum ama söyleyemedim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,