RuyaTabirleri.com

Rüyada Kanal Görmek

Rüyada kanal görmek, rüya sahibinin hayatının dönüm noktası olacak bir konu üzerinde çalışacağına ya da hayati bir karar alarak, yaşamını bambaşka bir çizgiye taşıyacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin çok büyük ve önemli projeler peşinde olduğuna ve kimsenin kolay kolay cesaret edemeyeceği,  çok karlı atılımların peşinde koştuğuna işaret eder. Rüyada kanal görmek hayırlı olanın peşinden gitmeye tabir edilir.

Rüyada Su Kanalı Görmek

Rüyada su kanalı görmek, bolluk, bereket ve verim anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm geçim derdinin biteceğine, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına delalet eder.

Rüyada Susuz Kanal Görmek

Rüyada susuz kanal görmek, kuraklık, hastalık, musibet ve sıkıntı olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hem işinden hem de aşından olacağına, hane içindeki huzurunun bozulacağına, borçların yükünü artık kaldıramaz olacağına yani buhran dolu, ağır günler geçireceğine yorulur.

Rüyada Kanaldan Geçmek

Rüyasında bir kanaldan geçtiğini gören kişi, kötü olaylar yaşayacak ve tatsız haberler alacak demektir. Şansın, kısmetin ve huzurun kaybolacağına, ekmek kapılarının kapanacağına, gelirin tükeneceğine bu nedenle de hayatın bu döneminin tam bir kâbusa dönüşeceğine işaret eder.

Rüyada Çeşme Görmek

Rüyada çeşme görmek, sevinçli ve müjdeli haberler almaya,  güzel ve olumlu gelişmeler yaşamaya, umutların ve hayallerin gerçekleşmesine, mutlu günlerin gelmesine, fakirliğine ve yokluğun bitmesine tabir edilir.

Rüyada Çeşmeden Su İçmek

Rüyada çeşmeden su içtiğini gören kişi, hak yolunda hayır işlerinden vazgeçmeyecek, dinine ve kutsal kitaba sıkı sıkıya bağlanacak, haksızlığa karşı gelecek, ezilenin yanında olacak, kimsenin hakkına ve namusuna göz dikmeyecek, az ama helal para kazanacak kimse olarak tasvir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!