RuyaTabirleri.com

Rüyada Kanalizasyon Görmek

Rüyada kanalizasyon görmek, haneye girecek haram mala, rüya sahibinin başını belaya sokacak yollara girmesine ve endişe verici durumlara düşmesine delalet eder. Rüyayı gören kişinin, insanları kandırıp paralarına ve mallarına el koyacağına, çevresindeki insanları kötü işler için kullanacağına ve günden güne kötüleşmeye ve kötü bir insan olmaya başladığına yorumlanır.

Rüyada Lağım Borusu Görmek

Rüyada lağım borusu görmek, rüya sahibinin, değişen ve gelişen çağa ve dünyaya rağmen hala eski yöntemlerle hareket ettiğini, işlerini ve çalışmalarını yeni çağa uyduramadığını ve bu yüzen insanlarla arasında sorunların ortaya çıktığını delalet eder. Rüyayı gören kişinin, bu durumu terk etmesi halinde çok iyi işler yapacağına ve büyük başarılara imza atmasına işaret eder.

Rüyada Lağım Taşması

Rüyada lağım taşması, mal ve mülkte meydana gelen artışa ve yapılan işlerin artmasıyla birlikte işin büyütülmesine yorulur.

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin hayatında yeri olmayan, herhangi bir işine yaramayan ve gereksiz yere fazlalık yaratan şeylerden kurtulmasına yorumlanır.

Rüyada Tuvalete Gitmek

Rüyada tuvalete gittiğini gören kişinin, hayatında yeni bir yol izlemesine, kendi zevklerine göre yeni bir hayat kurmasına ve zevklerine önem vermeye başladığına delalet edilir.

Rüyada Küçük Tuvalet Görmek

Rüyada küçük tuvalet görmek, kişinin yakınındaki kişiler tarafından sıkıntıya sokulacağına ve başının kısa bir süre için ağrıyacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Tuvalet Görmek

Rüyada büyük tuvalet görmek, yapılan işlerde aileden destek ve onay almaya yorulur.

Rüyada Tuvalette Mahsur Kaldığını Görmek

Rüyada tuvalette mahsur kaldığını görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı sorunların bir süre devam edeceğine ve daha sonra kendiliğinden düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada Umumi Tuvalet Görmek

Rüyada umumi tuvalet görmek, duyguların uluorta açıklanabileceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,