RuyaTabirleri.com

Rüyada Kanama Görmek

Rüyada kanama görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşadığına, bu sıkıntılardan ötürü çok büyük bir stres içinde olduğuna, yakın bir zamanda çok daha kötü durumlara düşeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine rivayet eder.

Rüyada Kanama Geçirmek

İş hayatında ve aile hayatında yaşanan kötü ve üzüntülü durumlardan ve uğranılan zararlardan ötürü üzerinde çok büyük bir baskı hisseden rüya sahibinin, uzun bir süre boyunca çok büyük bir stres ve üzüntü içinde olacağına, bu sebeple kendisini çok yıpratacağına ve çok büyük bir hastalık ile karşı karşıya kalma durumuna geleceğine ve kendisine dikkat etmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Kanama Olduğunu Görmek

Çok büyük bir umutla bazı çalışmalar gerçekleştirmek isteyen rüya sahibinin, pek güvenilir olmayan, çok boş konuşan, sürekli yalan söyleyen ve neredeyse hiç çalışmayan birisi ile muhatap olmak zorunda kalacağına ve bu kişiden gelecek her türlü belaya ya da soruna karşı dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Diş Kanaması Görmek

İş hayatında çok kötü bir zamanda ortaya çıkan maddi bir sorunun, iş ile ilgili çalışmalara ve parasal kaynaklara çok büyük zarar vermeyeceğine alamet eder.

Rüyada Kanama Olması

Yapılan çalışmalar sonunda iş hayatında çok büyük sıkıntıların ortaya çıkmasının engellenmek istendiğine ancak tüm çabalara rağmen bir türlü yeterli derecede engel olunamadığına ve bu yüzden çok büyük sorunlar yaşandığına tabir edilir.

Rüyada Kanamalı Hasta Görmek

İş hayatında çok büyük bir zarara uğranacağına ve bu zarar yüzünden kötü günler geçirileceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kanama Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Tuba (21 Ocak 2015 saat: 12:09)

  Ben 3 aylık hamileyim rüyamda bebeğimin cinsiyeti öğrenmek için doktora gidiyorum ve orda kendim bakıyorum ultrasonla önce kız bebek olduğunu daha sonra erkek olduğunu görüyorum, orda sıra beklerken kanamam oluyor iğne yapıyorlar bacağumdan bekliyorum.

 2. Sema (09 Ocak 2015 saat: 21:28)

  Rüyamda çocuk sahibi olmak istediğim için Kadın Doğum Dokturuna gidiyordum. Doktor fobim olduğu için biraz stresliyim, ancak Dr Hnm çok cana yakın bir insan benimle sohbet ediyor beni rahatlatıyor, ancak muayene olamadan kanama oluyordum ve muayene olamıyordum !

 3. Sevinc (13 Aralık 2014 saat: 11:17)

  Rüyamda hamileyim, annemlere gittim ben kendi dogdum hastanede dogurdum, bir erkek bebek, ama bebek banyonun icinde yasiyor, doktir beni dikmesini bekliyorum, iki tane doktor var, diger uymus digeri uyusturucu aliyor, o anda kisa kanamam olmuo ve toilettimide yapiyorum

 4. songul aksoy (08 Şubat 2014 saat: 09:15)

  Rüyamda hamileyim , doğum yapıyorum . Doğum yapmadan doktorla konuşuyorum . Tansiyon hastasıyım normal doğum yapmak istiyorum .Doktora Çocok doğar doğmaz kucağıma almak istediğimi söylüyorum . Doktor olmaz diyor .Daha sonra epidüral doğum yapıyorum . Çocuğu kucağıma alıyorum .Emziriyorum .Bu sırada yattığım her yer kan oluyor . Kanamam oluyor . Nereye otursam her yer kan ama ben bunu hissetmiyorum . Çevremdekiler söylüyor .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,