RuyaTabirleri.com

Rüyada Kanarya Görmek

Rüyada kanarya görmek, ferahlık, esenlik, rahatlık ve huzur bulmak anlamına gelir. Hayırlı kısmet ve temiz haberdir. Rüya sahibini büyük ve güzel bir sürpriz bekliyor demektir. Dertlerin sona ermesi, rüya sahibinin bir kuş kadar hafiflemesi anlamına gelir. Rüyada kanarya görmek, çok güzel ve hayırlıdır, bazı rüya tabirleri, rüyada kanarya görmek şans ve bereket getirir derler. Rüya sahibinin tatlı dilli, hoş sohbet kimse olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Kanarya Yakalamak

Rüyada kanarya yakaladığını gören kişi, kafa dengi, hoş sohbet, konuşkan, anlayışlı ve iyimser bir kişi ile arkadaşlık edecek ve bu kimseyle pek bir muhabbette olacak demektir. Sıkı bir dost edinmeye, onun sohbetinden çok keyif almaya delalet eder.

Rüyada Kafeste Kanarya Görmek

Rüyada kafes içinde bir kanarya görmek iyi değildir. Ağız tadının, neşenin ve keyfin kaçmasına, yüzlerin asılmasına, araya ayrılık ve kırgınlık gireceğine işaret eder. Rüya sahibi çok yakın olduğu ve çok iyi anlaştığı kişilerle büyük bir itilafa düşecek ve hararetli tartışmalara girecek demektir.

Rüyada Öten Kanarya Görmek

Rüyada öten bir kanarya görmek, rüya sahibi için söylenen tatlı ve hoş sözlere tabir edilir. Bu rüya, kişiyi duyduğu zaman çok mutlu edecek, gururlandıracak ve şımartacak kadar güzel sözler duyacağına ve bahtiyar olacağına yorulur.

Rüyada Kanarya Almak

Rüyada kanarya almak, rüya sahibinin tahsilli ve büyük bir insan olacağına delalet eder. Rüya sahibi, çok önemli bir işin başına geçecek ve hem söz hem de imza hakkına sahip olacak demektir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada muhabbet kuşu görmek, rüya sahibinin hayata karşı henüz ham olduğuna, daha pişmesi gerektiğine yani daha çok okuması, görmesi ve gezmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!