RuyaTabirleri.com

Rüyada Kanarya Görmek

Rüyada kanarya görmek, ferahlık, esenlik, rahatlık ve huzur bulmak anlamına gelir. Hayırlı kısmet ve temiz haberdir. Rüya sahibini büyük ve güzel bir sürpriz bekliyor demektir. Dertlerin sona ermesi, rüya sahibinin bir kuş kadar hafiflemesi anlamına gelir. Rüyada kanarya görmek, çok güzel ve hayırlıdır, bazı rüya tabirleri, rüyada kanarya görmek şans ve bereket getirir derler. Rüya sahibinin tatlı dilli, hoş sohbet kimse olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Kanarya Yakalamak

Rüyada kanarya yakaladığını gören kişi, kafa dengi, hoş sohbet, konuşkan, anlayışlı ve iyimser bir kişi ile arkadaşlık edecek ve bu kimseyle pek bir muhabbette olacak demektir. Sıkı bir dost edinmeye, onun sohbetinden çok keyif almaya delalet eder.

Rüyada Kafeste Kanarya Görmek

Rüyada kafes içinde bir kanarya görmek iyi değildir. Ağız tadının, neşenin ve keyfin kaçmasına, yüzlerin asılmasına, araya ayrılık ve kırgınlık gireceğine işaret eder. Rüya sahibi çok yakın olduğu ve çok iyi anlaştığı kişilerle büyük bir itilafa düşecek ve hararetli tartışmalara girecek demektir.

Rüyada Öten Kanarya Görmek

Rüyada öten bir kanarya görmek, rüya sahibi için söylenen tatlı ve hoş sözlere tabir edilir. Bu rüya, kişiyi duyduğu zaman çok mutlu edecek, gururlandıracak ve şımartacak kadar güzel sözler duyacağına ve bahtiyar olacağına yorulur.

Rüyada Kanarya Almak

Rüyada kanarya almak, rüya sahibinin tahsilli ve büyük bir insan olacağına delalet eder. Rüya sahibi, çok önemli bir işin başına geçecek ve hem söz hem de imza hakkına sahip olacak demektir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada muhabbet kuşu görmek, rüya sahibinin hayata karşı henüz ham olduğuna, daha pişmesi gerektiğine yani daha çok okuması, görmesi ve gezmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kanarya Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zeynep akdağ (18 Şubat 2014 saat: 11:32)

    Ruyamda bir suru kafeste kanaryalar gordum fakat kafeslerin hepsi acikti hepsi bi odanin icindeydi kucagimda bebegim vardi bir ya da iki kanarya yanima dogru ucuyordu hep bn de bebegimin uzerine gelir die korktum idadan ciktim sonra disarda bir koyun surusu vardi akrabalarim bn koyundan korktuqum icin bndn uzaklastirmak sebebiyle bacaklarinda tutup havaya atarak uzaklastiriordu cok karisikti bu ruyanin anlami ne peki allau razi olsun

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,