RuyaTabirleri.com

Rüyada Kanat Görmek

Rüyada kanat görmek, rüya sahibinin her istediğinin yerine geleceğine ve sabretmesini bildiği sürece hayattan yana yüzünün hep güler olacağına, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine tabir edilir. Kötü ve karanlık günlerin unutulacağı, güzel ve aydınlık günler yaşanacağı, kaybedilenlerin acısının dineceği ve uzaktakilere olan özlemin de sona ereceği anlamına gelir.

Rüyada Kanat Takıp Uçmak

Bir kişi rüyasında kendini kanat takıp uçarken görürse eğer en kısa sürede huzuru yerine gelecek demektir. Rüya sahibinin kendini çok iyi hissedeceği bir mekân değişikliği yapacağına ve bu yere gitmek için uzun bir yol kat etmek durumdan olacağına alamet eder.

Rüyada Kanatlanmak

Rüyada kanatlanmak, hayırlara vesile olacak adımlar atmaya, hayati kararlar almaya, değişiklik ve yenilik yapmaya işaret eder. Rüya sahibinin mutluluğunun daim olacağı bir iş yapacağına ve kişinin saadetinin arkasının kesilmeyeceğine yorulur. Bazı rüya tabirlerine göre hayırlı evlatlar olarak ifade edilir.

Rüyada Kanadının Olduğunu Görmek

Bir kişinin rüyasında kendisinin kanatlarının olduğunu görmesi, o kişinin hayatında çok hayırlı bir gelişme olacağına ve kendisi için çok doğru bir adım atacağına rivayet edilir.

Rüyada Kanatlı Karınca Görmek

Rüyada kanatlı karınca görmek, güç, kuvvet ve kudret sahibi olmaya, kendine inanmaya ve güvenmeye, her işin ve zorluğun altında kalkabilme çabası içinde olmaya delalet eder. Kişinin çok çalışıp, alın teri akıtarak ve yorularak kazandığı makbul mala ve gelire işaret eder.

Rüyada Kanatlı Melek Görmek

Rüyada kanatlı melek görmek, iyiliğe, güzelliğe ve hayra yorulur. Dertlerin ve sıkıntıların bitmesi için kişiye büyük destek verecek ve onun için elinden gelen hiçbir fedakârlığı yapmaktan geri durmayacak bir kimseye delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: