RuyaTabirleri.com

Rüyada Kanaviçe Görmek

Rüyada kanaviçe görmek, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler geçiren rüya sahibinin, bir anda yaşayacağı bir olaydan ötürü çok büyük bir sıkıntı içine düşeceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, aile hayatı içinde çok büyük tartışmaların ve sorunların yaşanacağına ve gözlerden yaşın eksik olmayacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin hayat içinde yaşayabileceği herşeye karşı hazırlıklı ve metanetli olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Kanaviçe İşlemek  

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde kendisini çok zor durumlara sokacak ve büyük sorunlar yaratacak bir zorluk içine gireceğine, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına ve kısa zaman içinde sorunun üstesinden geleceğine delalet eder.

Rüyada Kanaviçe İşlediğini Görmek

Rüyada kanaviçe işlemek ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, atacağı bir adımdan ötürü başını çok büyük bir belaya sokacağına, istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, bu sebeple çok büyük üzüntü ve tedirginlik duyacağına, uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine rivayet eder.

Rüyada Nakış Görmek 

Rüyayı gören kişinin, çok zor bir işe gireceğine, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine ve daha kötü durumlara düşeceğine alamet eder.

Rüyada Nakış İşlemek 

Rüya sahibinin, ortaya koyacağı çeşitli çalışmalar ile iş hayatı içinde bulunduğu sıkıntıları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, çok zor zamanlar geçireceğine ve sevdiği kişilerden yardım görmeyeceğine yorulur. Aynı zamanda, çok büyük bir ihanet yaşayan rüya sahibini gönül işlerinin çok kötü bir durumda olduğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!