RuyaTabirleri.com

Rüyada Kandil Görmek

Rüyada kandil görmek, büyük mutluluktur. Rüya sahibinin ihtiyacı olan maddi ve manevi gücü yakalayacağına, şansının açılacağına, korkularının, hastalıklarının ve sorunlarının da son bulacağına yorulur. Kişi, kendisini kurtuluşa, başarıya ve huzura götürecek yolu ve çareleri bulacak ve rahata kavuşacaktır diye kabul edilir. Hayırlara vesile olacak olaylar yaşamaya, güzel haberler almaya ve zorlukların üstesinden gelmeyi başarmaya işaret eder.

Rüyada Kandil Yakmak

Rüyada kandil yakmak, rüya sahibinin yüzünün gülmesini sağlayacak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmasına yardım edecek ve kendi işini kurmasına vesile olacak imkânlara kavuşacağına ve başarılı olmak için ilk adımı atmış olacağına rivayet edilir.

Rüyada Yanan Kandil Görmek

Bir kişi eğer rüyasında yanan bir kandil görürse o kişi uzun yaşar ve keyfi yerinde olur diye kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayırlı bir ömür yaşayacağına, ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada Kandil Gününü Görmek

Rüyada kandil gününü ya da kandil günlerinden birini görmek, hayallerin gerçekleşmesi, tövbelerin ve edilen duaların kabul olması, kazancın artması ve işlerin açılması anlamına gelir.

Rüyada Minare Kandili Görmek

Rüyada minare kandili görmek, evin hanımının ya da ticarethanenin sahibi olan kişinin tabir yerindeyse ayak işlerini gören, angarya olarak bilinen işlerini yapan bir yardımcının varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Şamdan Görmek

Rüyada şamdan görmek, işlerin ve hayatın hal yoluna girmesi için gerekli olan imkanlara kavuşmaya, başarılı olmaya, gelir elde etmeye delalet eder. Rüya sahibinin hem meslek hem de özel hayatında hiçbir sorunun kalmayacağı ve mutluluğun yakında kapıyı çalacağı anlamına gelir.

Rüyada Gaz Lambası Görmek

Rüyada gaz lambası görmek, dertlerden, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulmaya alamet eder. Hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!