RuyaTabirleri.com

Rüyada Kandırılmak

Rüyada kandırılmak, uğursuzluk, şanssızlık ve kısmetsizlik demektir. Rüyayı gören kişinin dertlenmesine, üzülmesine ve de mutsuz olmasına neden olacak bazı musibetli olayların meydana geleceği anlamına gelir. Rüya sahibinin peşini melanetin bırakmayacağı şeklinde kabul edilir. Kişi, umutlarının kırılmasına, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmesine aynı zamanda maddi gücünün de azalmasına neden olacak işlere girerek zarar edecek, manevi olarak da yıpranacak demektir.

Rüyada Kandırıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçekten de kendini adeta kaba bir tabirle enayi yerine konmuş gibi hissetmesine neden olacak bir gelişmenin olacağına, kişinin iyi niyetinin su istimal edildiğini düşünerek kendini çok mutsuz hissedeceğine yorulur.

Rüyada Kanmak Kandırılmak

Rüyayı gören kişinin tabiri caizse evdeki hesabının çarşıya uymayacağına, atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine ve başarısızlık ve mutsuzlukla geçecek kötü bir dönem geçireceğine bu nedenle de oldukça zorlanacağına rivayet edilir.

Rüyada Sevgili Tarafından Kandırılmak

Rüyayı gören kişinin özel hayatında yaşanacak bir takım tatsız konulara işaret eder. Rüya sahibinin evliyse eşiyle, bekarsa ve sevgilisi varsa onunla arasının açılmasına, huzurunun, geçiminin ve ağız tadının bozulmasına neden olacak olayların baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada Biri Tarafından Kandırılmak

Rüyayı gören kişinin canının sıkılmasına, neşesinin kaçmasına, yüzünün asılmasına ve gergin bir ruh haline bürünmesine neden olacak bazı durumların açığa çıkacağına alamet eder. Bu nedenle de rüya sahibinin düşünceli, dalgın ve mutsuz olacağı anlamına gelir.

Rüyada Aldatılmak

Rüyayı gören kişinin şansının açılacağına alamet eder. Rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, kısmetlerinin bollaşacağına, ticaretinin ilerleyeceğine, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin bahtının ve geleceğinin parlak olduğuna, şansının hep yaver gideceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kandırılmak İle İlgili Rüyalar;

  1. yeter (19 Ağustos 2014 saat: 11:47)

    rüyamda evlendğimi görüyordum hazırlıklar sırasında hep aksilikler yaşıyordum annem çeyizlerimi hazırlıyordu bi türlü bi yerlere yaişemiyordum saatte geç oluyordu en son hazırlanıp duğune gideceğim sırada evleneceğim kişi gelip yüzüme bakıp gülüyordu ve seninle evleneceğime inandın mı diyordu bende o anda hiç bi şey diyemiyordum düğün vardı ama o düğün benim değildi

  2. seda (17 Mart 2014 saat: 10:21)

    merhaba rüyamda sevgilimin başka biriyle evli olduğunu öğrendim. çok çaresizdim . çünkü bizde evlilik planları içerisindeydik. kandırıldığımı gördüm ve çok güvendiğim biri bunu yaptı ben onunla evleniyordum ve başkasıyla evli olduğu gerçeği çıktı ortaya ..bu rüyayı tam 3 kez gördüm üçünde de hep kandırılıyordum. acaba hayırlı olmayacak mı ? he defasında bir tatsızlık çıkıp evlenmemize mani oluyordu. ve kakıp bırakıp gidiyordu beni tek kalıyordum . hep terk edilen oldum 3 rüyamda da ben 21 yaşndayım oda 21 yaşında adı gökhan 4 aydır birlikteyiz .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,