RuyaTabirleri.com

Rüyada Kanepe Görmek

Rüyada kanepe görmek, rüyayı gören kişin geleceğinin parlak, istikbalinin açık, yarınlarının da güzel olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yolu ve şansı açık, kısmeti de çoktur diye yorumlanır. Daha ziyade meslek ve ticaret hayatı ile tabir edilir ve kişinin ileride çok başarılı biri olup, yaptığı büyük ve önemli işler sayesinde adının herkesçe bilinir olacağına tabir edilir. Rüyada kanepe görmek, hayır, kazanç, başarı ve mutluluk getirecek adımlar atmaya ve güzel işlere yönelmeye işaret eder.

Rüyada Kanepede Oturmak

Rüyasında kanepede oturduğunu gören kişi, rahata kavuşacak, kazancının artması sayesinde çektiği zorluktan kurtulacak ve artık geçim derdinde olmayacak demektir. Rüya sahibi, ay sonunu düşünmeden ve hesap yapmasına gerek kalmadan varlık içinde geçireceği bir hayata kavuşacak ve itibar kazanacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kanepede Uzanmak

Rüyada kanepede uzanmak, hem maddi anlamda hem de manevi anlamda mutlu olmaya işaret eder. Rüya sahibi varsa sağlık sorununda kurtulacak, yoklukla ve parasızlıkla geçecek günlerini geride bırakacaktır. Kişinin uzun zamandır para görmeyen cüzdanı ve cebi çok çalışması sayesinde dolacaktır.

Rüyada Kanepe Taşımak

Rüyasında kanepe taşıdığını gören kişi, herkesin kolay kolay başaramayacağı kadar zor bir işin üstesinden gelecek ve bu sayede gücünü ve yeteneğini ispat etmeyi başararak hem saygınlık hem de gelir elde edecektir.

Rüyada Kanepe Silmek

Rüyada kanepe silmek, kötülüklerden, hastalıklardan ve musibetlerden uzakta olmaya, tüm zorlukları yenme gücüne kavuşmaya, esenlik ve huzur bulmaya delalet eder. Mutluluk ve esenlik bulmak şeklinde ifade edilir.

Rüyada Kanepe Örtüsü Görmek

Rüyada nasıl olursa olsun örtü görmek pek hayra alamet etmez. Kanepe örtüsü de iyi anlamlar ifade etmez ve kapılar ardında yapılan planlara işaret eder. Bu planlar hiç de iyi niyetli değildir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kanepe Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. canan (06 Nisan 2014 saat: 12:34)

    merhaba.
    öncelikle iyi günler dilerim.
    rüyamda daha önceki bir evimde olan bir kanepede. erkek arkadasımın oturdugunu gördüm.tam ortasına oturmuştu daha sonra kanepe iki yandan katlandı ve onu yuttu. biranda içine düştü kayboldu. çok korkarak uyandım. bunun tabirini sitenizde bulamadım. kanepe eski sedir tarzı birsey. kırmızılı siyahlı. ne kadar ayrıntı verecegimi bilmiyorum. rüyanın bukadarını hatırlıyorum. yorumlarsanız sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,