RuyaTabirleri.com

Rüyada Kanguru Görmek

Rüyada kanguru görmek, başarının, zaferin ve mutluluğun simgesidir. Rüya sahibinin her işin altından kalkabilecek meziyetlere sahip olduğu anlamına gelir. Rüyasında kanguru gören kişinin şansı ve kısmeti açılır, kazancına bereket, aşına da bolluk geleceği söylenir. Çok hayırlı bir rüyadır çünkü kanguru güzellikleri haber eden bir canlıdır. Rüya sahibinin nitelikli, asil ve görgülü kişi olduğuna işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Kanguru Yavrusu Görmek

Rüyada görülen kanguru yavrusu için rüya sahibinin çevresindeki can sıkıcı kişileri işaret ettiği tabir edilir. Bu kişiler, densiz şekilde konuşan, ağzından çıkanı kulakları işitmeyen yani ne konuştuklarını bilmeyen ve bu nedenle de kişinin canının sıkılmasına neden olan kimselerdir. Rüya sahibine verecekleri en büyük zarar, patavatsız konuşmaları nedeni ile moral bozmaktan öteye gidemez.

Rüyada Kurt Görmek

Rüyada kurt görmek, merhamet duygusu gelişmemiş, insanlara karşı öfke duyan ve onlara eziyet etmekten hoşlanan bir kişinin varlığına tabir edilir. Bu kişi, ülkenin önde gelen isimlerinden olabilir, bir işin başındaki en yetkili kişi olabilir ya da rüya sahibinin patronu olabilir diye değerlendirilir.

Rüyada Kurt Köpeği Görmek

Rüyasında kurt köpeği gören kişi, bir kimse hakkında yanlış izlenime ve duygulara kapılarak ona karşı ön yargılı davranacak ama sonradan ne kadar hata ettiğini anlayacaktır. Çünkü bu kimse, rüya sahibine öyle büyük bir insanlık yapacak ki kişi utancından yerin dibine geçecek demektir.

Rüyada Kurt Sürüsü Görmek

Rüya sahibinin lider olma, tek başına hareket etme ve tek başına yaşama duygusuna tabir edilir. Rüya sahibi baskın karakterli olduğu için her zaman kendi sözü dinlensin ve onun istediği yapılsın beklentisi içerisindendir.

Rüyada Kurt Saldırısına Uğramak

Rüya sahibinin bir kişi nedeni ile büyük bir anlaşmazlık yaşayacağına ve başının çok ağrıyacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!