RuyaTabirleri.com

Rüyada Kanı Görmek

Rüyada kanı görmek, hayırlı değildir. Rüyayı gören kişinin, işlerinin çok kötü bir duruma geleceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, bu sıkıntılardan ötürü çok üzüntü duyacağına, etrafındaki bazı kişiler ile tartışacağına, kendisini çekemeyen kişiler tarafından işlerinin baltalanacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak maddi bir problemden ötürü elinde bulunan malın bir kısmını satmak zorunda kalacağına ve bir süre daha bu şekilde devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Kanı Yıkamak

Rüya sahibinin, karşısına çıkan sorunlardan kısa süre içinde kurtulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına işaret eder. Aynı zamanda, kendisine düşmanlık besleyenleri hayatından çıkaracağına tabir edilir.

Rüyada Adet Kanı Görmek

Rüyayı gören kişinin, kendisinin pek sevmediği bir özelliği yüzünden birçok sorunla karşılaştığına, bu sorundan ötürü çok büyük üzüntüler yaşadığına, kendisinin bu özelliğini değiştirmek için çok çalıştığına, ancak herhangi bir şekilde bir ilerleme kaydedemediğine ve yakın bir zamanda olmasa bile gelecekte bu durumdan ötürü başının çok ağrıyacağına işaret eder.

Rüyada Kanı Durduramamak

Rüya sahibinin, işlerinde sorun çıkartan ve çok üzülmesine neden olan bir durumun çok uzun bir süre boyunca devam edeceğine, bu yüzden büyük sorunların yaşanacağına, kişinin bu gidişatı durdurmak için bir şeyler yapması gerektiğine ve eğer müdahale etmezse daha kötü durumlar ile karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada Kanı Silmek

Rüyayı gören kişinin, işlerinde kendisine köstek olan bazı durumlar olduğuna, bu yüzden kendisini işlerine yeteri kadar veremediğine, çalışmalarında sürekli sorun yaşadığına, eğer bu sorunlara karşı bir çözüm yolu bulamazsa çok sıkıntılı bir döneme gireceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar kötü zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,