RuyaTabirleri.com

Rüyada Kanser Görmek

Rüyada kanser görmek, iyi hallere işaret etmez. Kötü ve fesat kişilere delalet eder. Bu kişiler içten pazarlıklı kişiler olarak tarif edilebilecekleri gibi sadece kendi menfaatini düşünen, menfaat bulduklarına yaklaşan, menfaat bulamayacaklarını bildikleri kimselerin semtine dahi uğramayan kimseler şeklinde tasvir edilirler. Böyle kişiler toplumda kendilerine kalıcı ilişkiler kuramazlar ve kalıcı yerler edinemezler. Çünkü kötü huyları dolayısıyla sevilmez ve istenmezler. Bu kişilerin iç yüzleri de kısa süre içerisinde zaten ortaya çıkacaktır. Rüyada kanser görmek rüya sahibinin bazı sıkıntıları ve zorlukları olacağı anlamına da gelir.

Rüyada Kanser Olduğunu Öğrenmek

Rüya sahibi için uyarıcı niteliği olan bir rüyadır. Rüyasında kanser olduğunu öğrenen kişinin, kendisine dikkat etmesi, hayatına çeki düzen vermesi, hayatının yolunda gitmesi için disiplinli ve programlı yaşaması gerektiği ile tabir edilir.

Rüyada Kanser Hastası Görmek

Üzücü haberler almaya, kederlenmeye ve hastalanmaya delalet eder. Rüya sahibi bir takım sağlık sorunları yaşayacak ve bazı işleri sarpa saracak demektir.

Rüyada Akciğer Kanseri Olmak

Rüya sahibi için gerçek anlamda hastalanmak şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibi yakalanacağı bir hastalık nedeni ile uzun süre canının derdine düşecek, gözü kendinden başka hiçbir şeyi görmeyecektir diye tabir edilir.

Rüyada Hasta Olduğunu Görmek

Tersi şekilde tabir edilir. Rüya sahibi için mutluluk ve başarı anlamına gelir. Rüyasında hasta olduğunu gören kişi, işlerinden fayda görür, evlatları kendisi için hayırlı olur. Rüya sahibi hayattan doyasıya zevk alır ve eğlenir.

Rüyada Doktor Görmek

Bilgisi sayesinde çevresine ışık saçıp herkesi aydınlatan ve herkesin akıl danıştığı birine işaret eder. Rüya sahibi başının sıkıştığı bir anda böyle birinden tavsiye alacak ya da hayat tecrübesine inandığı bir kişiye, önemli gördüğü bir konuda akıl danışacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,