RuyaTabirleri.com

Rüyada Kanser Olduğunu Görmek

Rüyada kanser olduğunu görmek, iyi değildir. Rüya sahibinin çektiği vicdan azabına işaret eder. Kişi, kötü duygu ve düşünceler içindedir, karamsardır, umutsuz ve mutsuzdur diye tabir edilir. Rüyada kanser olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin bir türlü içinden çıkamadığı bir takım sorunları olduğuna deyim yerindeyse yukarı tükürse bıyık, aşağı tükürse sakal durumuna düşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Kanser Olduğunu Öğrenmek

Rüyada kanser olduğunu öğrenmek, rüya sahibinin adeta kangren olmuş bazı problemleri olduğuna, bu durumun kendisini çok yorduğuna ve yıprattığına işaret eder. Kişi, yaşayacağı kötü günler nedeniyle kendini çok halsiz hissedecek ve yataktan çıkmayacak demektir.

Rüyada Kanser Olduğunu Görmek ve Ağlamak

Rüyada kanser olduğunu görmek ve ağlamak, rüyayı gören kişinin sıkıntılarından, hastalıklarından, çektiği zahmetten, problemlerinden, geçim derdinden ve bütün üzüntülerinden kurtulacağına, maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Kanser Olduğunu Duymak

Rüyada kanser olduğunu duymak, rüyayı gören kişinin kötü ve zor günler geçireceğine, umutsuzluğa düşeceğine, ağlayacağına, elini eteğini hayattan çekeceğine, neşesini, huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Kanser Hastası Görmek

Rüyada kanser hastası görmek, hayırlara alamet etmez. Şanssızlık ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin kötü günler yaşayacağına, işinden geri kalacağına, canın derdine düşeceğine ve evden çıkamaz olacağına alamet eder.

Rüyada Meme Kanseri Olduğunu Görmek

Rüyada meme kanseri olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin özgürlükçü kimse olduğuna ve kimsenin idaresi, baskısı ya da güdümü altında yaşayamayacağına işaret eder. Rüya sahibi kimseye bağlanmak ya da muhtaç olmak istemiyor demektir.

Rüyada Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada hasta olduğunu görmek, tam tersi şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin şifa bulacağı anlamına gelir. Kişi hem ruhen hem de bedenen sağlıklı ve huzurlu olacaktır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kanser Olduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. tülay (09 Ekim 2014 saat: 00:29)

  Rüyamda annem karşıma üzgün bir şekilde geliyor o anda hastane gibi bir yerdeyiz.annem bana ameliyat olacağımı söylüyor, benden bir şeyler gizlediğini hissederk bana gerçeği söylemesini istiyorum o da çok az ömrümün kaldığını bu ameliyatla beynimi alacaklarını ancak ameliyatın ölümümü durdurmayacağını söylüyor.Bunun üzerine derin bir keder kaplıyor içimi ve anneme o zaman öleceksem neden bu ameliyatı yapıyorlar diye soruyorum ve orda uyandım.Yorum yaparsanız sevinirim…

 2. berna (01 Ekim 2014 saat: 14:00)

  pazartesi gecesi rüyamda ananemi hastanede yatıyormuş almaya gittim hastanede birkaç hasta kişiye yemeklerini yedirdim ananemi hastaneden çıkartıp eve getiriyordum mor iş formam vardı üstümde evime giderken yolda arkadaşlarımı gördüm sitemizin bahçesine mısır ve yeşillik ekmişler bana gösterdiler.sözde kemoterapi alıyormuşum ama çok sağlıklıydım çalışıyormuşum ki formam üstümdeydi…şimdiden gönlünüze dilinize sağlık

 3. ayse (25 Haziran 2014 saat: 01:59)

  Rüyamda esimin genel kontrol muayenesi için hastaneye gidiyoruz, Dr. Esimi birkac teste tabi tutyorlar.Sonuclarin hic iyi olmadigini, benimle acilen görüşmek istediğini söylüyor ve eşim olmadan benimle yalniz gorusmek istiyor. Dr. Akciğer bölgesinde büyük bir kitlenin olduğunu, hemen alinamayacagini söylüyor. Ben yerlere kapaklaniyorum,çigliklar içinde agliyorum Dr. Abartmamam gerektigini söyleyerek tepkimi gereksiz buluyor.ruyamin anlami nedir

 4. gülsüm (24 Ocak 2014 saat: 10:38)

  rüyamda hastaneye bir şikayetimden dolayı gitmiştim gittiğimde derdimi anlattım ve beni direk ameliyathaneye aldılar bir sürü doktor vardı başımda kanlı serumlar taktılar bende neoluyor neden böyle yapıyosunuz dediğimde bayan doktor sende kanser var bu birtek bayanlara mahsus bir kanser dedi .duyduğum anda ağlamaktan kahroldum ve sonrada 3.5 aylık oğlumun sesine uyandım lütfen bana açıklarmısınız neye yoruyor bu rüyam

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,