RuyaTabirleri.com

Rüyada Kanser Olduğunu Görmek

Rüyada kanser olduğunu görmek, iyi değildir. Rüya sahibinin çektiği vicdan azabına işaret eder. Kişi, kötü duygu ve düşünceler içindedir, karamsardır, umutsuz ve mutsuzdur diye tabir edilir. Rüyada kanser olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin bir türlü içinden çıkamadığı bir takım sorunları olduğuna deyim yerindeyse yukarı tükürse bıyık, aşağı tükürse sakal durumuna düşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Kanser Olduğunu Öğrenmek

Rüyada kanser olduğunu öğrenmek, rüya sahibinin adeta kangren olmuş bazı problemleri olduğuna, bu durumun kendisini çok yorduğuna ve yıprattığına işaret eder. Kişi, yaşayacağı kötü günler nedeniyle kendini çok halsiz hissedecek ve yataktan çıkmayacak demektir.

Rüyada Kanser Olduğunu Görmek ve Ağlamak

Rüyada kanser olduğunu görmek ve ağlamak, rüyayı gören kişinin sıkıntılarından, hastalıklarından, çektiği zahmetten, problemlerinden, geçim derdinden ve bütün üzüntülerinden kurtulacağına, maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Kanser Olduğunu Duymak

Rüyada kanser olduğunu duymak, rüyayı gören kişinin kötü ve zor günler geçireceğine, umutsuzluğa düşeceğine, ağlayacağına, elini eteğini hayattan çekeceğine, neşesini, huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Kanser Hastası Görmek

Rüyada kanser hastası görmek, hayırlara alamet etmez. Şanssızlık ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin kötü günler yaşayacağına, işinden geri kalacağına, canın derdine düşeceğine ve evden çıkamaz olacağına alamet eder.

Rüyada Meme Kanseri Olduğunu Görmek

Rüyada meme kanseri olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin özgürlükçü kimse olduğuna ve kimsenin idaresi, baskısı ya da güdümü altında yaşayamayacağına işaret eder. Rüya sahibi kimseye bağlanmak ya da muhtaç olmak istemiyor demektir.

Rüyada Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada hasta olduğunu görmek, tam tersi şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin şifa bulacağı anlamına gelir. Kişi hem ruhen hem de bedenen sağlıklı ve huzurlu olacaktır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: