RuyaTabirleri.com

Rüyada Kanser Olduğunu Öğrenmek

Rüyasında kanser olduğunu öğrenmek, kişinin çözülmesi zor, geçmişten gelen ve hayatı çekilmez hale getiren sorunlara sahip olduğunu gösterir. Zamanında alınmayan önlemler nedeni ile içinden çıkılmayacak kadar zor sorunlarla yüzleşmek anlamına gelir. Rüyasında kanser olduğunu öğrenen kişinin, mevcut hayatı ile ilgili çok radikal değişiklikler yapması ve sorunları kökünden kazımak için yardım alması gerekir. Manen ve manevi olarak kişinin çok yıprandığına ve güçsüz düştüğüne de delalet olur. Genellikle gelecek günlerin de oldukça kötü olacağına yorumlanır.

Rüyada Kanser Olduğunu Görmek

Kişinin işlediği bir günahtan dolayı vicdan muhasebesi yaptığını ve ruhsal açıdan çok büyük bir sıkıntı duyduğuna işaret eder. Karamsar düşünceleri simgeleyen rüya aynı zamanda sosyal anlamda da kişinin büyük bir yalnızlık çektiğini anlatır. Rüyasında kanser olduğunu gören kişi pek çok sıkıntıyla boğuşur ve tek başına mücadele etmek zorunda kalır. Maddi kayıpları ve hastalıkları da simgeler. Bazı yorumlara göre rüyasında kanser olduğunu gören kişi eğer hasta ise kısa sürede iyileşir. Beden sağlığı kadar kişinin psikolojik açıdan da sağlıklı olacağına yorumlanır.

Rüyada Kanser Olduğunu Duymak ve Üzülmek

Gelecek kötü günlerin işaretçisi olan rüya, kişinin manevi olarak da son derece zayıf bir duruma girdiğine ve ruh sağlığının da kötüleştiğini işaret eder. Neşesiz bir hayata sahip olunduğunu ve içe kapanıldığına da delalet eder. Kişinin yardıma ihtiyaç duyduğunu simgeleyen rüya aynı zamanda inanç konusunda da zayıflık içine düşüldüğüne tabir olunur.

Rüyada Kanser Hastası Görmek

Zor durumda olan bir kimsenin yardım talebine karşılık verileceğini ve el uzatılacağını işaret eder. Hayırlı işlerde bulunup, zor durumdaki insanlara yardım edileceğini ve Allah katında çok büyük bir sevap kazanılacağına da delalet eder. Kanser hastası görmeyi bazı rüya alimleri kişinin yaşayacağı şanssızlık ve uğursuzluk olarak da yorumlarlar. Kişinin büyük sıkıntılar nedeni ile her şeyden elini eteğini çekeceği ve içine kapanacağı bir dönemi de işaret eder.

Rüyada Kanser Olduğunu Öğrenmek Ve Ağlamak

Güneş ve aydınlık demektir yani şifaya, rahatlığa, ferahlamaya, iyileşmeye ve gün yüzü görmeye yorulur. Dertlerin çaresi olacak kişilere, yollara ya da aracılara ulaşmaya, hastalıkların en iyi doktorlarına ulaşmaya ve bu sayede bedenen, ruhen, manen ve manevi olarak iyi yönde gelişmelerle karşılaşmaya delalet eder. Rüyada kanser olduğunu öğrenmek ve içten içe ağlamak, kişinin ağzı sıkı kimse olmasına ve bu nedenle hiçbir işini tamamına erdirmeden açık etmediğine işarettir. Rüyada kanser olduğunu öğrenmek ve sesli sesli ya da hıçkıra hıçkıra ağlamak da kişinin ailesi ya da kendisi hakkında çevresine bir müjde vereceği anlamına gelir.

Rüyada Birinin Kanser Olduğunu Öğrenmek

Bir kimseyle ilgili gizli kaldığı için onun hiç bilinmeyen güzel yanlarına mazhar olmak demektir. Yani o kimseden yana büyük bir jestle ya da güzellikle karşılaşmaya ve ona olan sevgi ve saygının böylelikle perçinlenmesine alamet eder. Rüyada birinin kanser olduğunu öğrenmek ve çok üzülmek o kişiden uzatılacak barış çubuğuna yani barışa yönelik adımlara, rüyada birinin kanser olduğunu öğrenmek ve sevinmek de bir kimseye edilen ahın gerçekleşmesine işarettir.

Rüyada Meme Kanseri Olduğunu Öğrenmek

Rüyayı gören kişinin bir kimsenin kötü gününe şahit olmasına ve aynı şeyin kendi başına gelmesinden çok ciddi olarak korkmasına delalet eder. Rüyada meme kanseri olduğunu doktordan öğrenmek patron ya da müdür tarafından eksi not almaya, rüyada meme kanseri olduğunu aile fertlerinin birinden öğrenmek bir konuda teselli edilmeye ya da avutulmaya yorulur. Rüyada annenin meme kanseri olduğunu öğrenmek kıtlık demektir. Rüyada kız kardeşin meme kanseri olduğunu öğrenmek onun mecburiyetler içerisinde kaldığını görmektir.

Rüyada Kardeşinin Kanser Olduğunu Öğrenmek

Rüyada kendinden küçük kardeşinin kanser olduğunu öğrenmek, onun bir ihtiyacını karşılamak için ondan gelecek bir isteğe ya da ricaya, rüyada kendinden büyük kardeşinin kanser olduğunu öğrenmek onun kendisine baskın çıkmasına, daha sözü geçer kimse haline gelmesine ve kendisine liderlik yapmasına alamet eder.

Rüyada Çocuğunun Kanser Olduğunu Öğrenmek

Kişinin düşünceleri konusunda kaos içinde olduğu anlamına gelir.  Rüya sahibinin duygularının karıştığına, bunun da davranışlarına ve kararlarına yansıdığına işaret eder. Rüyada çocuğunun kanser olduğunu öğrenmek ve yıkıldığını görmek şerden kurtulmaktır. Rüyada çocuğunun kanser olduğunu öğrenmek ve umursamamak kişiden kaynaklı bir bedel ödemek zorunda kalmasıdır. Rüyada kız çocuğunun kanser olduğunu görmek ve ağlamak daha önce başarısız olup düş kırıklığı yaşanmış bir konuda bu defa emelini gerçekleştirmeye, rüyada erkek çocuğunun kanser olduğunu görmek ve ağlamak zafer elde etmeye yorulur.

Rüyada Kanser Tedavisi Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin bir plan üzerinde çalıştığına ve bu planı geleceği açısından çok mühim gördüğüne işaret eder. Rüyada ilaçlarla yani sadece ilaç kullanmak suretiyle kanser tedavisi olduğunu görmek ulaşılabilir ve akla yatkın hayallere ve isteklere sahip olmaktır. Rüyada kemoterapi ya da ışın tedavisi uygulanması suretiyle kanser tedavisi olduğunu görmekse kişinin dişini sıktığı konular ya da olaylar üzerinde biraz daha sabır göstermesi gerekeceğine delalet eder.

Rüyada Kan Kanseri Olduğunu Görmek

Mali açıdan tıkanma noktasına gelmeye, parasız kalmaya ve bu nedenle de zor günler geçirmeye alamet eder. İşsiz ve aşsız kalmaya, kötü günler için biriktirilenden harcamaya bu nedenle de olanı da bitirmeye yorulur. Rüyada kan kanseri olduğunu ve hastanede yattığını görmek iyi yönde gelişmelerin yaşanmasıdır. Rüyada kan kanseri olduğunu ve evde hasta yatağında yattığını görmek, rüya sahibinin nazı geçen kişilerden özel ilgi görmesi için nazlanması demektir.

Rüyada Arkadaşının Kanser Olduğunu Öğrenmek

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse güvendiği dağlara kar yağması anlamına gelir. Beklenti içerisinde olduğu kapılardan kendisine hayır gelmeyeceğine işaret eder. Rüyada arkadaşının kanser olduğunu öğrenmek ve şok olmak herkesin fikir beyan edeceği bir konuda yorum yapmamayı tercih etmeye, rüyada arkadaşının kanser olduğunu öğrenmek ve ona geçmiş olsun ziyaretine gittiğini görmek, birine karşı bir jest yapmayı planlamaktır.

Rüyada Kanser Olup Saçlarının Döküldüğünü Görmek

Kişinin güveninin yıkılmasına neden olacak tatsız bir olay yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibinin cesaretini kaybetmesine ve kendini kötü hissetmesine yorulur. Rüyada kanser olup saçlarının tamamen döküldüğünü ve kel kaldığını görmek, değiştirilmesi ve geri dönüşü mümkün olmayan gerçekleri kabul etme eğilimi göstermeye ve o gerçeklerle yaşamaktan keyif almaya çalışmaya delalettir.

Rüyada Annenin Kanser Olduğunu Görmek

Aksine güzel anlamlar içerir ve mutluluğa alamet eder. Çok gülmeye, hayatın tadını çıkarmaya, kendine iyi bakmaya bu sayede hep sağlıklı ve dinç olmaya, hoş görünmeye, genç kalmaya yorulur. Rüya sahibinin bu pozitif özellikleri sayesinde hane halkının da nasiplendiği ve onun evdeki tatsız ve huzursuz havayı her zaman dağıttığı, onların da yüzünü güldürdüğü, adeta ailesi için yaşam kaynağı olduğu ve annesi için evlatları içinde de el üstünde tutulduğu anlamına gelir. Rüyada annenin kanser olduğunu öğrendiğini ve hıçkırıklara boğulduğunu görmek, kahkahalar atacak kadar sevinç verici gelişmelerle karşılaşmak demektir.

Rüyada Babanın Kanser Olduğunu Görmek

Onunla tam bir kafa dengi olmaya ve her konuda kafa kafaya vererek ortak hareket etmeye, onun sözünden çıkmamaya, mutluluğu ve sağlığı için her türlü fedakarlığı yapacak kadar hayırlı ve mukaddes bir evlat olmaya işaret eder. Rüyada babanın kanser olduğunu öğrenmek ve bu nedenle isyan ettiğini görmek, kişinin dertleşmeye ihtiyacı olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kanser Bebek Görmek

Daha başında karşılaşılacak şerli, uğursuz ve olumsuz bir işte geri adım atmaya ve o işi noktalamak zorunda kalmaya delalet eder. Rüyada kanser bebek doğurduğunu görmek, bir sağlık problemi yaşamaya, halsiz, bitkin, yorgun ve moralsiz olmaya yorulur. Rüyada bebeğinin kanser olduğunu öğrenmek, kişinin başına gelecek bir olay nedeniyle sadece bir süreliğine yaşam sevincini ve umutlarını kaybetmesi sonra da toparlanmayı ve iyileşmeyi başarması anlamına gelir.

Rüyada Akrabanın Kanser Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin dolaylı olarak etkilenmesine neden olacak bir takım olayların yaşanacağına alamet eder. Yani kişinin dışında gelişen fakat yakınında olması nedeniyle kendisini de ilgilendirecek bir gelişmeye karşı çıkarlarını korumak zorunda kalacağına yorulur. Rüyada yakın akrabanın kanser olduğunu öğrenmek, çevrede dedikoduya neden olacak bir durumun ortaya çıkmasına, rüyada uzak akrabanın kanser olduğunu öğrenmek rüya sahibinin ilgilenmeye değer bulmayacağı bu nedenle hiç kafa yormayacağı bir haber alınması demektir.

Rüyada Kanser Olduğunu Görmenin Psikolojik Yorumu

Eskiden sadece büyüklerimizden çok nadiren duyduğumuz ve onları dehşete düşürecek kadar önemli olan kanser hastalığı artık günümüzde çok yaygınlaşması nedeniyle çok sıradan bir hastalık haline geldi ve ne yazık ki önüne geçilemez ve kaçınılamaz olduğu için de hepimiz tarafından kanıksandı. Fakat rüyalarımıza kadar giren bu illet hastalık bireyin bu hastalığa karşı duyduğu fobik durumu yansıtır. Bireyin kanser gerçeğinden ve kendisinin bu hastalığa yakalanma kaygısından kaynaklanan ruh hali bilinçaltında yer ederse bu durum mutlaka rüyalarına da etki edecektir. Birey kendisinden de ziyade en sevdiklerinin bu hastalığa yakalanmasına karşı büyük bir tedirginlik duyuyor demektir. Bu rüya aynı zamanda bireyin olumlu bakmadığı ve inanmadığı bazı işlere karşı duygu ve düşüncelerini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kanser Olduğunu Öğrenmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ceren (21 Aralık 2016 saat: 16:52)

  bugun arkadasımla konusuyodum o ded ruyasında annem kanser olmus sacını kazıtmıs ve ablam da annem kazıttı dıye sacını kazıtmıs ben guluyomusum arkadasımda uzgun mus bu ne anlama gelıyo benum gulmem arkadasımın uzulmesı ne anlama gelıyor ınsalllah hayırdır

 2. Anonim (09 Ekim 2016 saat: 13:37)

  Rüyamda akciğer kanseri oluyordum. Fakat bunu annem teyzeme söylerken ve ablam arkadaşına söylerken duyuyordum benden saklamıya çalışıyorlardı.ama ben kanser olduğumu duyunca üzülmüyor aksine kıymetimi anlasın herkes gibisinsen düşünüp içten içe seviniyordum ama herkese haberim yokmuş gibi davranıyordum.sonra sağ kaşımın kenarlarının filan dökülüyordu anneme kanser olduğumdan haberim yokmuş gibi niye dökülüyor anne acaba diyordum sonra elimi saçlarıma attığımda 5-6tel elime saç dökülüyordu

 3. asya (03 Ağustos 2016 saat: 01:52)

  Rüyamda telefon çalıyor açıyorum telefonu tanımadığım bir kadın sesi sen kansersin diyor. Ben sadece panikliyorum hemen kefen fiyatlarını araştırıyorum yine tanımadığım bir ses kefenler çok pahalı diyor. Yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

 4. serap (13 Temmuz 2016 saat: 12:40)

  Rüyamda hastaneye akraba ziyaretine gitmiştik bir ara hastane lavabosuna gittim ve kaşlarimin dokulduğunu gordum koşarak kuzenimin yanina gittim oda beni beni hemen bir doktorun yanina goturfu doktur seni muane edemem hastam değilsin ama sonuclar kanser olduğu gosteriyor ne kanseri oldugunu soylemedi bende kuzenlerimle cikip eve gidene kadar hickira hickira ağladim surekli ne kanseriyim diye duşundum

 5. Derya (26 Nisan 2016 saat: 09:34)

  Merhaba
  Ben rüyamda kanser olmustum. Doktor 3
  Cesit ilac vermisti kullaninca sersemleşmiştim . Hastanede calisan kuzenimim yanına gidip bi doktora göstermesini istedim . Oda bunlar ne ilacı dedi bn söylemedim . Doktora gösterince yanima gelip kızdı niye söylemedin dedi . Sonra doktor geldi. Istanbula tedavi icin gitmen lazim dedi .
  Ve sonra dedem halam ile birlikte uçaga bindik.
  Ama uçktan düştüm göl gibi bi alana düştüm . Yüzüp bi yüksek agaca tırmandım orda kaldim .
  Bn normalde yüzme bilmiyorum . Cok sasirdim . Rica etsem rüyamı yorumlar mısınız ?

 6. nil (04 Eylül 2015 saat: 11:19)

  Ben 13 yasindayim.Annem beni okula birakip hastaneye gidiyordu.Sknra ben kucuk kardesim ve tryzem cok uzun bi agacin ustundeydik.Sonra teyzem o uzun agaci siliyodu ve bana annemin kansrr oldugunu soyluyodu.Sonra annem elinde bi baltayla gulerek agaca yaklasti ve uzun agaci kesmeye basladi ve o anda ciglik atarak uyandim saat 4-5 gibi uyandim

 7. Tuğba (09 Ağustos 2015 saat: 10:00)

  Ben rüyamda göğüs kanseriydim. Ve bu yüzen saçım çok dökülüyodu. Bi tutam saçım kalmıştı. Kapanıp kuaföre gittim. Ve son kalan saçımı kesmesini ve saçımdan peruk yapmasını istedim. Ama rüyamda çok fazla ağladım. En kısa zamanda geri dönerseniz çok sevinirim.

 8. bahar (21 Mayıs 2015 saat: 06:44)

  Rüyamı sabah 6.35 civarind gördüm ve ağlayarak uyandım rüyamda eski bi telefonda biri beni aramisti numarayı kendi telefonumdan aradım adam bana amcam olduğunu babaannemin onu evlatlik verdiğini söylüyordu sonra o adam konferans için bi yere gelmişti yastık yatakları ilgili bisey anlatiyodu ve en sonunda her odaya bir yastik koydu.sonra benim bi tane amcam var onun eşi yengem yastiklara bakarak babamın akciger kanseri olduğunu ya ömür boyu cihazlarla yaşayacağını ya da öleceğini söyledi ben ağlayarak çarşıya doğru gidiyordum yolda en yakin arkadaslarimi gördüm edanin doğum günüydü ve buse ona hediye olarak kupa bardak yaptırmıştı üstünde fotoğrafları vardı ben onlara çok kızdım çok klişe hediyeler diye sonra çarşıya gittim ve renk renk vazolar su testileri gördüm babama hediye ariyodum elime parlak mavi renkli bi vazo mu testi mi hatırlamıyorum bisey aldım sonra bunu beğenmeyip normal su testisi aldım ve uyandım sizce bu rüyanın anlamı ne babam çok sigara kullandığı için rahatsız biri en kısa zamanda geri dönerseniz çok sevinirim teşekkürler

 9. archie (01 Nisan 2015 saat: 21:28)

  Rüyamda şu anki kız arkadaşım olan kişinin (İsmi Güler) kardeşim tarafından Güler aslında iyi kızmış ben anu yanlış anlamışım demesi ve daha sonra sağlığına dikkat et sende kanser var araştır demesi ile birden uyandım.
  Rica etsem bu rüya nasıl yorumlanır bana cevabınızı yazarsanız çok sevinirim.

  iyi çalışmalar

 10. semra (30 Mart 2015 saat: 16:42)

  rüyamda annem cinsel organımdan uzun uzun 4 adet beyaz renkte parçalar çıkartıyor.ve ben ne olduğunu sorduğumda bir arkadaşının bu şeklide olduğunu kanser olduğunu söylüyor.bende üzülüyorum ve gerçekten öylemiyim diye doktor aramaya başlıyorum.

 11. elif (17 Ocak 2015 saat: 12:03)

  Ruyamda yan komsum elifdiye bagiriyor bende eve yeni geliyomusum kapida bana patoloji raporun nasil cikti diyor bende hic biseyden habersiz ne raporu ben kanser degilimki diyorum ama saclarim yokmus kel misim basimda kafesgibi ici sungerli bir sey varmis eve giriyorum kizimin yanina oturuyorum demekki sacim bundan dolayi kel kaldi diyorum

 12. birol köklü (10 Aralık 2014 saat: 07:36)

  merhaba
  ruyamda ilk başlarda normal okul halındeydım sonradan okulda konuştugum birkaç kız arkadaşımla tartıştımı ve birturlu anlaşamadımı gördum enson hoçamla tartıştıgımı gördum o geldı barıştık ve diyer arkadaşlarımla barışmam gerektını söyledı fakatben aksıne onlarla hala uraşma taraf tarıydım tabı buarada hastane gıbı bıyerde saat 00:1 ve 00:5 arası bır ilaç alıyordum kız arkadaşlarımın yanına göturmeden önçeki zamanlarda ise yatıyor olarak gördüm kendimi onradan evime gedimi gördum ve ablamla tartışıyordum benim hastalıgımne kanserım dimi diye bagırmayabaşladım tuaf bır isim söyledi önçe turomofoloşı gıbı bır isim söyledi ve sonra kansersın evet dedı ben şoka gırdım o sırada 00:1 ve 00:5 arası ılaçlarını kulanıyorsun dımı dede sonra ben birden siçradım bılmıyorum artık tam olarak ne du ruyanın tabırı yardımçı olurmusunuz?

 13. Eylem aydemir (05 Kasım 2014 saat: 09:57)

  Rüyamda ölmüş amcamı yaşıyor yengemle bir açılışa giderken görüyorum çok kalabalık bi yer kendi oturdukları sokaktı ve çok kalabalık ben amcamın kanser olduğunu ve yakında öleceğini duyuyorum çok ağlıyorum babama yanına gitmek istediğimi söylüyorum ama babam üzülür diye gitme diyor ben dinlemiyorum amcamla yengem yürüyorlar ben ağlayarak gidiyorum ama bir türlü yanına gidip sarılamıyorum

 14. tulay ozan (24 Ekim 2014 saat: 09:28)

  ruyamda cok zengin kanser hastası olduğunu öğrenmiş bi kadın vardı eşarp ve manto vardı üzerinde bana kanser olduğunu söylerken çok üzülüyordu ona üzülme bak bizde de kanser hastası var sen zenginsin ilaçları alıp ağrın duruyor ne olur ona da yardım et acı çekmesin diye yalvardım ama yerlere attı kendini basını çevir di yerde yatarken dönüp bir daha bana baktı ben hala yalvarıyordum uyanı verdim

 15. eliz (12 Temmuz 2014 saat: 03:31)

  merhabalar.
  ben bu sabah rüyamda arkadaşımla telefonla konuşurken yengemin hızlıca telaşla koştuğunu gördüm. sonra arkadaşım da ağlayarak benimle o an bir konuşmak istemediğini söyledi. daha sonra ben bir çift arkadaşıma siyah takım elbise alıyorum. çok pahalı geldiği için bir de o telaşla parasını ödemeden çıkıyorum oradan. sonra bu çift olan arkadaşlarımın evinde banyoda küvet köpüklü halde taşmış şekildeydi. sonra dışarda yürüyüp ailemin yanına giderken çok görkemli apartmanlar görerek yürüyorum.otobüse biniyorum çok kalabalık bir ayakta gidiyorum. sonra telefonda babamı arıyorum, açmıyor. sonra açıp bana biraz kızıyor ondan sonra kansersin diyo, bende çok şaşırıp üzülüyorum.
  Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,