RuyaTabirleri.com

Rüyada Kanser Olmak

Rüyada kanser olmak rüya sahibinin takıntı haline getirdiği duygularına delalet eder. Rüya sahibi geçmişte yaşadıklarını hala unutamıyor, bu nedenle de acı çekiyor demektir. Tabiri caizse rüya sahibinin içinde kanayan yarası adeta kanser haline gelmiş ve kendisinin ayrılmaz bir parçası olmuş demektir.

Cesaret edip acısı ile yüzleşse onu içinden söküp atacak ve hastalıklı takıntı halinden kurtulacaktır. Rüyada kanser olmak, rüya sahibi için yaşanacak olan bazı sağlık sorunlarına da delalet eder. Bu sağlık sorunları nedeni ile rüya sahibinin tüm huzuru, neşesi ve ağız tadı kaçacak, hayattan elini eteğini de çekecek demektir.

Rüyada Kanser Hastası Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki üzgün ve dertli birine işaret eder. Rüyasında kanser hastası gören kişi, üzüntüden gözünün önünde adeta bir mum gibi eriyen bu kişiyi teselli etmek için elinden geleni yapacak diye tabir edilir.

Rüyada Kanser Olduğunu Duymak

Rüyasında kanser olduğunu duyan kişi kötü bir haber duyacak ya da biri tarafından kötü söze maruz kalacak ve bu nedenle de çok üzülecek demektir.

Rüyada Kanser Olduğunu Öğrenmek

Rüya sahibinin kendisine olan öz güvenini yitirip, kendine olan inancını kaybettiği şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi kendisini yargılayıp, asacak ve nerede hata yaptığının cevaplarını arayacaktır.

Rüyada Akciğer Kanseri Olmak

Rüya sahibinin gerçekten de ciğerleri ile ilgili sıkıntı yaşayacağı bir hastalığa yakalanacağına ve bir süre iyileşemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Kanser Olan Birini Görmek

Rüya sahibinin çok sevdiği bir kişinin sıkıntısına ortak olacağına, onunla üzülüp, ağlayacağına ve acısını paylaşacağına yorulur.

Rüyada Saç Dökülmesi

Hem maddi hem de manevi kayıplara delalet eder. Rüya sahibinin saçlarının döküldüğü oranda maddi zarara uğraması anlamına gelirken aynı zamanda büyük üzüntü yaşaması şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,