RuyaTabirleri.com

Rüyada Kanser Olmak

Rüyada kanser olmak rüya sahibinin takıntı haline getirdiği duygularına delalet eder. Rüya sahibi geçmişte yaşadıklarını hala unutamıyor, bu nedenle de acı çekiyor demektir. Tabiri caizse rüya sahibinin içinde kanayan yarası adeta kanser haline gelmiş ve kendisinin ayrılmaz bir parçası olmuş demektir.

Cesaret edip acısı ile yüzleşse onu içinden söküp atacak ve hastalıklı takıntı halinden kurtulacaktır. Rüyada kanser olmak, rüya sahibi için yaşanacak olan bazı sağlık sorunlarına da delalet eder. Bu sağlık sorunları nedeni ile rüya sahibinin tüm huzuru, neşesi ve ağız tadı kaçacak, hayattan elini eteğini de çekecek demektir.

Rüyada Kanser Hastası Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki üzgün ve dertli birine işaret eder. Rüyasında kanser hastası gören kişi, üzüntüden gözünün önünde adeta bir mum gibi eriyen bu kişiyi teselli etmek için elinden geleni yapacak diye tabir edilir.

Rüyada Kanser Olduğunu Duymak

Rüyasında kanser olduğunu duyan kişi kötü bir haber duyacak ya da biri tarafından kötü söze maruz kalacak ve bu nedenle de çok üzülecek demektir.

Rüyada Kanser Olduğunu Öğrenmek

Rüya sahibinin kendisine olan öz güvenini yitirip, kendine olan inancını kaybettiği şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi kendisini yargılayıp, asacak ve nerede hata yaptığının cevaplarını arayacaktır.

Rüyada Akciğer Kanseri Olmak

Rüya sahibinin gerçekten de ciğerleri ile ilgili sıkıntı yaşayacağı bir hastalığa yakalanacağına ve bir süre iyileşemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Kanser Olan Birini Görmek

Rüya sahibinin çok sevdiği bir kişinin sıkıntısına ortak olacağına, onunla üzülüp, ağlayacağına ve acısını paylaşacağına yorulur.

Rüyada Saç Dökülmesi

Hem maddi hem de manevi kayıplara delalet eder. Rüya sahibinin saçlarının döküldüğü oranda maddi zarara uğraması anlamına gelirken aynı zamanda büyük üzüntü yaşaması şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kanser Olmak İle İlgili Rüyalar;

 1. nesrin balci (11 Mayıs 2014 saat: 23:10)

  Ruyamda iki dirsegiminde izlerini aliyorlardisanki parmak izi alirgibi sol dirsegimin izini birkez aldilar amasag dirsegimi uc kez ne oldu dedim tekrar etmemiz lazim dediler sonra dr bana bakip evet tam dusundugum gibi sen kansersin dedi cok agladim hast ciktigimi girdum aklima kocam geldi nasil soyliyecem dedim sonra cocuklarim olmaz dedim onlari birakamam daha kucukler dedim daha vakit vardi cok seyi yapmadik dedim veaglayarak uyandim uyandigimdagozlerim acilmiyorducok sismislerdi sizce neanlama geliyor hayrayirmaklazim diyorum bilemiyorum cevabinizi bekliyorum

 2. AYTEN YILDIRMAZ (09 Nisan 2014 saat: 08:42)

  Günaydın. Ben Ayten. 39 yaşındayım. rüyamda akciğer kanseri olmuşum. akciğer röntgenimi görüyorum ve ordada lekeler varmış. daha önce soluk borusu ihtihabı geçirmiştir. ondan sonra öksürünce tükürüğümle kan geldi. rüyamda da diyorlar ki işte o ağzından gelen kanda bunun habercisiymiş diyorlarmış. çok üzülüyorum. akciğer kanseri olduğumu söylüyorlar. uyanınca çok korktum. ve üzüldüm. Bu ne anlama geliyor. bana yorumlarsanız sevinirim. çok teşekkür ederim.

 3. beyan (12 Şubat 2014 saat: 09:16)

  rüyamda elimi sağ göysüm de küçük bir sertlik görmüş onu kontrol ederken 9 yaşındaki oğlum veya başaka bir çocuk tam olarak hatırlamıyorum bana doktora gideceksin sana kanser diyecek dedi daha sonra annem geldi bende moralim bozuk bana oğlum doktor kanser olduğunu söyleyecek dedim sonra eniştemle büyük ayak bileklerine gelecek kadar içi çamurlu su dolu bir kanaldan o çıkıp yukardan bana elini uzatıp bende derenin içinden onunu uzatığı elle çıktım daha sonra çıktığım yerden üzerime gelen bildiğimiz hayvanlara verilen samanlarla arka üstü düştüm fakat dere değildi bir anda evin içinde ben ayakta 18 yaşındaki bir kızda diyorki bizi dereyi beyan düştüğü için geçmedik geldik dedi çok garip ben yarın meme uluturasyonuna gidicem ondan dolayıda çok korkuyorum ve babamıda kanserden kaybettim onun içinde çok korkuyorum yorumunuzu gönderirseniz çok sevinirim teşekürler

 4. DERYA (15 Ocak 2014 saat: 08:42)

  iki ay önce gerçek hayatta babamın kanser olduğunu öğrendik…. şuan tedavi görüyor ancak kendisi bilmiyor bunu… ben bu duruma çok üzüldüm…
  rüyalarımda sürekli kendimin kanser olduğunu göryorum ve doktorlar bire bir bana söylüyolar bi gün lenfoma dediler bir gün ise böbrek üstü bzleri dediler. ben rüyamda kanserli bi insanın durumunu öğrendiğinde ne tür acılar çekebileceğini bire bir hep gördüm.. ve şuan gerçekten çok kötüyüm…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,