RuyaTabirleri.com

Rüyada Kantin Görmek

Rüyada kantin görmek, rüyayı gören kişinin sosyal hayatta aktif olduğuna, kalabalık mekânlara girdiğine, çevresinin de oldukça geniş olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin tabiri caizse toplum insanı olduğuna, insanların düğün, nikâh, sünnet, cenaze törenlerinden ve mevlitlerinden geri durmadığına, hem iyi günde hem de kötü günde akrabaları, komşuları ve arkadaşları ile dayanışma içinde olduğuna alamet eder. Rüya sahibi faal oluşu ile tanınıyor ve yokluğunda da aranıyor demektir.

Rüyada Kantin İşletmek

Rüyayı gören kişinin matematiğe yetenekli olduğuna, kafasının ticarete çalıştığına, yönetici ya da patron olma kapasitesi taşıdığına işaret eder. Rüya sahibinin kıvrak zekâsı, yaratıcı yönü ve başarılı çalışmaları ile mutlaka ticaret dünyasındaki otoritelerin dikkatini çekeceğine ve hak ettiği noktalara geleceğine işaret eder.

Rüyada Kantine Gitmek

Rüyayı gören kişinin yalnızlıktan haz etmediğine, etrafında ve yanında hep insan olmasını istediğine, kalabalık yerleri sevdiğine, arkadaşlarıyla sık sık toplandığına, özel günlerde hep ailesiyle birlikte olmayı tercih ettiğine ve ileride de büyük bir ailenin sahibi olmanın hayalini kurduğuna rivayet edilir.

Rüyada Kantinden Alışveriş Yapmak

Rüyayı gören kişinin zorunlu olan ihtiyaçlarını da, keyfi olan ihtiyaçlarını da kolaylıkla ve rahatlıkla karşılayacak maddi güce ve imkânlara sahip olacağına, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine alamet eder.

Rüyada Üniversite Kantini Görmek

Rüyayı gören kişinin akademisyen olacağına, adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine delalet eder. Rüya sahibi başarıları ile konuşulacak kimse olacak, eğitim hayatında birincilikler ve ödüller kazanacak, deyim yerindeyse sanatı ile ayrıcalık görecek ve kendisine özel muamele edilecektir diye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kantin Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. behiye (09 Ekim 2014 saat: 11:36)

    Okul kantinine gidiyorum. Kantin de 5 kişi çalışıyor 2sinin önünde kuyruk var diğerleri boş. Bunlar tabi bizim okulun geçen seneki kantincileriydi o yüzden rüyamda da tanıyorum. Konuşuyorum bana bunları bunları ver diye başka şeyler veriyor ama ben yinede begenip alıyorum. Bir sürü bozuk para veriyorum satarken aşağıya düşürüyo ve paralar yok oluyor. Sonra ben derse geç kalmış oluyorum bunlara benimle Müdüre kadar gelip geç kağıdı almalarını söylüyorum. Gidicez diye bi binaya gidiyoruz onların evindeyiz yani evlerinden aksam saati gidip izin alıcakmisiz. Sonra da uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,